Міжнародний рейтинг Moody’s — свідчення надійності й відкритості Індекс-банку

Поділитися
Днями стало відомо, що міжнародне рейтингове агентство Moody’s оголосило про присвоєння АТ «ІНДЕКС-БАНК» рейтингів B2/NP для депозитів в іноземній валюті та E+ за запасом фінансової міцності (FSR)...

Днями стало відомо, що міжнародне рейтингове агентство Moody’s оголосило про присвоєння АТ «ІНДЕКС-БАНК» рейтингів B2/NP для депозитів в іноземній валюті та E+ за запасом фінансової міцності (FSR). Обидва рейтинги мають стабільний прогноз. Це дуже важливо для подальшого розвитку банку. ІНДЕКС-БАНК став дев’ятою фінансовою установою в Україні, якій було присвоєно рейтинги агентства Moody’s.

Як відомо, Moody’s Investors Service — провідне міжнародне рейтингове агентство, що займається присвоєнням кредитних рейтингів, дослідженнями й аналізом ризиків. Воно публікує свої оцінки кредитоспроможності юридичних осіб, результати досліджень і кредитні рейтинги емітентів цінних паперів, цінних паперів із фіксованим доходом й інших боргових інструментів. При цьому досягається головна мета — надати якомога повнішу й об’єктивнішу інформацію про емітенти цінних паперів, банки й інші фінансові інститути з тим, аби інвестори могли обгрунтовано оцінювати співвідношення ризику й дохідності в кожному конкретному випадку.

На думку експертів Moody’s, рейтинг B2/NP підтримується банком самостійно, без опертя на акціонерів або державу, що дозволяє позиціонувати цю фінустанову як самостійну, незалежну комерційну структуру. Рейтинг E+, який характеризує запас фінансової міцності, забезпечується розумною стратегією розвитку банку, сконцентрованою на створенні мережі філій, а також досить молодою, але досвідченою й творчо настроєною командою менеджменту, орієнтацією на малий і середній бізнес і роздрібних клієнтів, набором банківських продуктів, що постійно розвивається.

Працюючи на фінансовому ринку України понад одинадцять років, АТ «ІНДЕКС-БАНК» набуло репутації надійної та стабільної фінансової установи, котрій притаманні динамічне зростання й інноваційність. За останні три роки його чисті активи зросли вп’ятеро — до 1161,154 млн. грн. У 7,7 разу, до 916,920 млн. грн., збільшився кредитно-інвестиційний портфель, у 11,7 разу — внески населення. Фінансову звітність ІНДЕКС-БАНКУ за останні п’ять років підтверджено міжнародним аудитом, виконаним фірмою KPMG.

На сьогодні регіональна мережа ІНДЕКС-БАНКУ складається з 16 філій і 123 відділень у 16 областях України, у перспективі — створення структурних підрозділів у всіх регіонах країни.

…Усе розпочиналося 1993 року, коли в Львові було створено невеликий банк «Золотий Лев». Через три роки він змінив назву, а в лютому 2000-го його головний офіс перемістився до Києва. Переїхавши в столицю, правління АТ «ІНДЕКС-БАНК» прийняло нову стратегію розвитку банку та його регіональної мережі. Її втілення в життя дозволило значно наростити основні балансові показники.

ІНДЕКС-БАНК є членом міжнародних платіжних систем Visa International і Master Card International, російської платіжної системи «Золота Корона». Від 2001 року він має право надавати послуги з виплати пенсій і грошових допомог.

Банк проводить інноваційну політику, регулярно пропонуючи клієнтам нові й модифіковані продукти. Так, із квітня 2000 року він одним із перших розпочав реалізацію проекту «Автомобілі в кредит». Особливу популярність у населення здобула також програма споживчого кредитування. ІНДЕКС-БАНК — один із небагатьох, котрі надають в Україні послуги факторингу. А запропонована юридичним особам Депозитна ЛІНІЯ™ — узагалі унікальна послуга на вітчизняному фінансовому ринку.

Related video

— Висновки, зроблені фахівцями Moody’s, допоможуть менеджерам чіткіше накреслити найважливіші напрями модернізації банку, — вважає голова правління АТ «ІНДЕКС-БАНК» Валентин Мужчук. — Отримано авторитетне свідчення виходу нашої команди на якісно новий рівень діяльності, визнано її досягнення. Об’єктивний висновок західних експертів стане підгрунтям для успішного розвитку на тривалу перспективу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі
Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК