Виробник ракет "Фламінго" відкриє завод з виробництва палива у Данії

Поділитися
Виробник ракет © ZN.UA
Виробництво палива буде розташоване поблизу авіабази Скідструп.

Українська компанія Fire Point, яка виробляє крилату ракету «Фламінго», відкриє у Данії виробництво палива для своїх ракет. Про це заявив міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен, пише Reuters.

Зазначається, що виробництво палива буде розташоване поблизу авіабази Скідструп, де базуються винищувачі F-16.

«Це допомога Україні в її боротьбі за безпеку, власну незалежність і, що не менш важливо, можливість жити в мирі», – сказав журналістам Троельс Лунд Поульсен.

Данія з 2022 році надала Україні військову допомогу на суму 67,6 млрд датських крон (10,13 млрд доларів). Нещодавно данський уряд виділив 500 млн крон на підтримку українських компаній, що розширюють свою діяльність у цій скандинавській країні.

Вперше фото ракет "Фламінго" показав український фотограф Єфрем Лукацький кілька днів тому, 18 серпня. Згодом гендиректорка компанії Fire Point Defense, яка займається виготовленням ракет, Ірина Терех розповіла, що мова йде про далекобійні крилаті ракети, які можуть нести боєголовку вагою 1150 кг і мають дальність до 3000 кілометрів. 

Після цього президент України Володимир Зеленський наголосив, що взимку має бути налагоджене їх масове виробництво.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі