Вибух пролунав у центрі Осло: поліція затримала підозрюваного

Поділитися
Вибух пролунав у центрі Осло: поліція затримала підозрюваного © Terje Bendiksby/NTB scanpix
Попередньо, це кримінальні розбірки.

У вівторок увечері в центрі столиці Норвегії пролунав вибух, пише газета Dagsavisen з посиланням на поліцію. Інцидент стався на вулиці Піледстрет. За даними поліції, ймовірно, йдеться про кримінальні розбірки.

«Наша головна версія полягає в тому, що це були злочинці, які діяли проти інших злочинців», – заявив керівник операції Браян Скотнес.

Близько 21:44 правоохоронці провели контрольований підрив нерозірваного заряду, знайденого неподалік. Одну людину затримали приблизно за годину до цього у тому ж районі. Норвезькі ЗМІ повідомляють, що серед затриманих може бути тринадцятирічний підліток, однак ця інформація не підтверджена офіційно.

Влада Осло надіслала жителям екстрене повідомлення із закликом не наближатися до місця вибуху та триматися подалі від вікон.

Поліція підозрює, що вибухнула граната. Ще один схожий на гранату предмет було виявлено на землі й знешкоджено.

Служба безпеки Норвегії (PST) підтвердила, що отримала інформацію про інцидент, але від подальших коментарів утрималася. На місці працюють також пожежно-рятувальні бригади.

Мешканці району повідомляють, що чули потужний гуркіт.

«Я сидів удома, дивився футбольний матч, коли раптом почув вибух. Поліція одразу закликала мене та сусідів зачинити вікна. Це було страшно», – розповів газеті VG місцевий житель Ейрік Лі Нурдбьо.

Розслідування обставин вибуху триває.

22 вересня над військовою бозою Аркешус в Осло пролунав сигнал тривоги. За словами начальника операційного відділу Ойвінда Хаммерсволда, оборона виявила дрони.

У січні персонал Європейської комісії евакуювали з будівлі в Брюсселі через загрозу теракту. Занепокоєння викликала покинута біля станції метро Мальбек сіра Volvo з голландськими номерами. У 2016 році на цій станції стався ісламістський теракт. Однак тривога виявилася хибною.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі