Україна отримає ракети GLSDB від США не раніше осені

Поділитися
Вони зараз виробляються одним із військових заводів.

Перші поставки наземних високоточних ракет GLSDB Україні будуть реалізовані не раніше осені. Про це повідомила представниця Пентагону Лаура Купер в Конгресі США, повідомляється в офіційному пресрелізі установи.

На засіданні було порушено питання строків передачі Україні GLSDB, які були анонсовані ще у лютому. За її словами, затримки пов’язані з розробкою та виробництвом цієї зброї, через що строки передачі цих ракет переносяться.

Крім того, було обговорено питання передачі оперативно тактичних ракетних комплексів ATACMS, які наявні на складах Пентагону в обмеженій кількості. Як альтернатива ATACMS, було розглянуто питання збільшення анонсованих високоточних GLSDB.

При масовому виробництві GLSDB, Україна зможе отримати більше цих бомб, а ніж ОТРК ATACMS, які виробляють Lockheed Martin в дуже малих кількостях.

GLSDB – це невелика керована бомба GBU-39 масою 130 кілограмів з встановленим ракетним двигуном від реактивного снаряда М26. Під час від’єднання двигуна її крила розкладаються в повітрі, що істотно збільшує дальність ураження.

Високоточні ракети створені у кооперації компанії Boeing та SAAB. Боєприпаси перебувають у розробці з 2019 року. Поки що вони не постачалися для жодної іншої армії світу.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати отримали запит від Данії щодо навчання українських льотчиків на винищувачах F-16

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі