У випадку війни Польщі вистачить снарядів на один-два тижні — глава бюро нацбезпеки

Поділитися
У випадку війни Польщі вистачить снарядів на один-два тижні — глава бюро нацбезпеки © Pixabay
Варшава сподівається відновити військовий потенціал за два-три роки.

Глава бюро нацбезпеки Польщі Даріуш Луковський заявив, що у випадку війни армія країни зможе тримати оборону один-два тижні, після цього потрібна допомога союзників. При цьому він підтвердив, що деяких типів боєприпасів вистачить всього на пʼять днів, передає RMF24.

"Я думаю, залежно від того, як буде вестись ця боротьба, ця оборона може тривати тиждень або два при сьогоднішніх рівнях запасів", — заявив він.

За словами Луковського, у Польщі є як стара, так і нова техніка, а дефіцит боєприпасів стосується переважно застарілої техніки. Він зазначив, що Варшава має багато механізмів, щоб компенсувати дефіцит боєприпасів, зокрема союзницькі програми обміну поставками.

Глава бюро нацбезпеки зазначив, що через війну в Україні Польща перебуває на етапі, коли відкладає військову загрозу та розбудовує свій потенціал "день за днем".

"Ми сподіваємося, що за ці два-три роки ми настільки відновимо наш потенціал, що зможемо реально протистояти потенційній агресії з боку Росії", — додав Луковський.

Раніше заступник міністра внутрішніх справ та адміністрації Польщі Веслав Леснякевич заявив, що кожен громадянин має бути готовий прожити як мінімум три дні без допомоги державних служб у разі кризової ситуації. Він наголосив на важливості підготовки та наявності необхідних запасів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі