У Німеччині напали з ножем на новообрану міську голову

Поділитися
У Німеччині напали з ножем на новообрану міську голову
Мерц прокоментував інцидент.

Іріс Штальцер, новообрана міська голова міста Гердекке, що на заході Німеччини, отримала численні ножові поранення. Наразі її життя в небезпеці, пише Reuters з посиланням на джерело. 

Таблоїд Bild писав, що 57-річну соціал-демократку, яка має обійняти посаду в листопаді, знайшов її син. Вона перемогла на виборах тиждень тому. Штальцер є юристом з трудового права та багато років працювала в місцевій політиці Гердекке, старовинного міста з населенням близько 20 000 осіб. 

"Ми отримали звістку про жахливий вчинок у Гердекке. Це має бути швидко розслідувано. Ми боїмося за життя кандидатки на посаду мера і сподіваємося на її повне одужання", —  написав канцлер Фрідріх Мерц.

На Штальцер напали після кампанії, яка, за словами політиків у Північному Рейні-Вестфалії, вирізнялася жорстокістю та грубістю. Мотив нападника незрозумілий, але, як нагадують журналісти, у 2019 році ультраправий активіст застрелив консервативного президента місцевого самоврядування Вальтера Любке, який підтримував політику Ангели Меркель щодо біженців. 

Раніше у Німеччині тимчасово закривали фестиваль "Октоберфест" у Баварії. Це сталось після вибухів та стрілянини на півночі Мюнхена, а також виявлення листа з погрозами.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі