Росія щороку постачає своїм збройним силам від 1000 до 1500 танків - Пісторіус

Поділитися
Росія щороку постачає своїм збройним силам від 1000 до 1500 танків - Пісторіус © EPA-EFE/CHRISTOPHER NEUNDORF
Міністр оборони Німеччини вже не раз говорив про загрози, які являє собою розширення виробництва озброєнь в Росії.

Міністр оборони Німеччини Борис пісторіус у своєму виступі у Бундестазі 5 грудня зазначив. що військова загроза з боку Москви зростає. При тому Росія значно перевищує країни Євросоюзу в обсягах постачання танків, підкреслив міністр.

"Росія повністю перейшла на воєнну економіку й постачає своїм збройним силам щороку від 1000 до 1500 танків. Це приблизно удвічі більше, ніж у п'яти найбільших європейських країн, разом узятих", - сказав Пісторіус. "Нам зрозуміло: Росія становить найбільшу загрозу нашій безпеці й залишиться такою в осяжному майбутньому", - додав урядовець, передає DW.

Раніше в інтерв'ю радіостанції Deutschlandfunk Борис Пісторіус визнав, що "в Балтійському морі зросла присутність російського військово-морського флоту і цивільних суден". Він нагадав, що там почастішали інциденти, унаслідок яких справа доходить до попереджувальних пострілів у повітря й у воду. 

"Ми свідомі щодо стратегічного значення Балтійського моря для багатьох, включно з Росією і Китаєм, зокрема в плані обходу санкцій", - зазначив міністр оборони ФРН. Він додав, що Німеччина "має справу з гібридним методом ведення війни" через який постають "загрози для інфраструктури".

Власне Борис Пісторіус уже не раз говорив на загрози, які становить масштабне розширення виробництва озброєнь Росією. Ще в квітні цього року Пісторіус вказав, що військово-промисловий комплекс РФ виробляє таку кількість зброї та боєприпасів, що перевищує потреби для ведення війни проти Україні. "Значна частина або частина того, що виробляється, уже не йде на фронт, а потрапляє на склади", - сказав він тоді.

Нагадаємо, напередодні очільник НАТО Марк Рютте різко розкритикував оборонні компанії, що входять до складу очолюваного США альянсу, заявивши, що вони виробляють надто мало, встановлюють надто високі ціни й постачають надто повільно, в той час, як НАТО прагне підтримати Україну і посилити її обороноздатність проти Росії. Рютте також заявив, що нинішній цільовий показник у 2% від економічного виробництва буде недостатнім для стримування атак у майбутньому

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі