Офіційно: Польща збила російські дрони — операція триває, жителів закликали залишатися вдома

Доповнено
Поділитися
Офіційно: Польща збила російські дрони — операція триває, жителів закликали залишатися вдома © EPA-EFE/Darek Delmanowicz
До операції долучили літаки союзників по НАТО.

Під час масованої атаки Росії на Україну уночі 10 вересня низка ударних безпілотників залетіли на територію Польщі. Частину з них польські військові змогли збити.

Про це повідомило Оперативне командування Збройних сил Польщі.

У заяві, оприлюдненій у соцмережі X, зазначається, що в країні триває військова операція, спрямована на виявлення та нейтралізацію ворожих БПЛА. Пошукові групи працюють над виявленням уламків збитих дронів.

Військові підкреслили, що ситуація залишається напруженою, закликавши мешканців Підляського, Мазовецького та Люблінського воєводств залишатися вдома.

"Підпорядковані сили перебувають у стані повної готовності для негайного реагування", — додали у відомстві.

Уранці прем'єр-міністр Дональд Туск підтвердив, що військові застосували зброю після "багаторазового порушення" повітряного простору Польщі, однак не сказав, що збивали саме російські дрони.

Нагадаємо, через російські дрони у польському повітряному просторі довелося закрити щонайменше чотири аеропорти. Для посилення безпеки у небо підняли літаки союзників НАТО.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі