Zietenwende, або "переломний момент", за наказом канцлера Німеччини Олафа Шольца, який передбачав військову перебудову на зміну десятиліттям післявоєнного пацифізму, окупився для Rheinmetall. Оборонний підрядник з Дюссельдорфа заявив, що його продажі досягнуть рекордних 10 мільярдів євро у 2024 році, тоді як минулого року вони сягнули 7,2 мільярда євро. Операційний прибуток минулого року зріс на 19% до 918 мільйонів євро, зазначає The Times.
Військовий виробник Rheinmetall є рідкісною історією успіху в Німеччині, де широкий виробничий сектор страждає від зростаючої конкуренції з боку Китаю та підвищення цін на енергоносії. Окрім поповнення арсеналів союзників по НАТО, він постачає українським військовим артилерійські снаряди, безпілотники, танки й мобільні польові шпиталі.
"Розпочалося нове десятиліття політики безпеки", — заявив 61-річний Армін Паппергер, виконавчий директор компанії.
Паппергер оцінив потенційні доходи від українського бізнесу компанії на рівні до 3 мільярдів євро на рік, а через кілька років, коли уряди збільшать свої витрати на військову техніку, загальний дохід компанії прогнозується на рівні 20 мільярдів євро. Зростання відобразилося на ціні акцій компанії, завдяки чому ринкова вартість Rheinmetall зросла до 18,4 мільярда євро з 4 мільярдів євро до вторгнення Росії.
Нагадаємо, що німецька оборонна компанія Rheinmetall хоче виробити свої перші бронемашини в Україні вже у 2024 році. Армін Паппергер, виконавчий директор компанії заявив, що мова йде про виробництво БТР Fuchs і БМП Lynx.