Німеччина заборонила діяльність організацій, пов'язаних із ХАМАС

Поділитися
Німеччина заборонила діяльність організацій, пов'язаних із ХАМАС © EPA-EFE/CLEMENS BILAN
Деякі організації, які підтримують терористичні дії ХАМАС, кілька разів влаштовували в Німеччині акції, де учасникам роздавали солодощі на честь насильства над ізраїльтянами.

Уряд Німеччини на тлі зростання в країні антисемітських злочинів наказав розпустити пропалестинські організації, пов'язані з угрупованням ХАМАС, повідомляє Financial Times.

Берлін уже включив ХАМАС до списку терористичних організацій, проте в країні було дозволено функціонування значної мережі благодійних організацій, що йому співчувають, у тому числі "Самідун", яка виступає за звільнення палестинських політв'язнів.

"Антисемітизму немає місця в Німеччині – незалежно від того, від кого він походить. Ми продовжуватимемо боротися з ним у всіх його проявах з усією суворістю закону", – заявила міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер.

"Самідун" та пов'язана з ним організація "Хірак" будуть негайно розпущені, заявила Фезер. Підтримка цих організацій тепер вважатиметься кримінальним злочином.

Вона назвала ці організації "нелюдськими" та "огидними" після того, як вони публічно вихваляли ХАМАС і організовували святкові демонстрації в містах Німеччини після теракту 7 жовтня, в результаті якого, за даними ізраїльської влади, загинули понад 1400 осіб і 242 були взяті в заручники.

Хоча більшість пропалестинських акцій протесту в Німеччині в останні тижні мали мирний характер, деякі з них переросли в антисемітське насильство, що викликало дискусію про вседозволеність антиізраїльського радикалізму в країні.

"Масштаби ісламістських демонстрацій у Берліні та інших містах Німеччини неприйнятні та вимагають жорсткої політичної відповіді", – заявив у середу віце-канцлер Німеччини Роберт Хабек.

За даними німецької поліції, протягом останніх чотирьох тижнів сталося понад 1800 антисемітських інцидентів, кваліфікованих як злочинні.

За оцінками Федерального відомства з охорони конституції, в Німеччині проживає 450 членів ХАМАС, за якими стоїть численніша неформальна мережа прихильників.

Детальніше про боротьбу ізраїльтян з агресією палестинців, а також про наслідки цієї боротьби для інших країн розповідає Петро Герасименко у статті "Війна Ізраїлю з ХАМАС: чи готова Європа до міграційної кризи?"

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі