Аварія фунікулера у Лісабоні трапилась через обірвання тросу — звіт

Поділитися
Внаслідок трагедії загинули 16 людей, зокрема один українець.

Згідно з попередніми результатами урядового розслідування, причиною аварії фунікулера у португальському Лісабоні 3 вересня стало обірвання троса. Внаслідок трагедії загинули 16 людей, пише Politico.

"З огляду на уламки на місці аварії одразу стало зрозуміло, що трос, що з'єднував дві кабіни, обірвався в точці кріплення", – йдеться у звіті.

Зазначається, що трос прослужив менше року, його заміна не планувалась ще 263 дні. За словами слідчих,  гальмівник одного з вагонів натиснув на гальма, але цього було недостатньо, щоб запобігти катастрофі.

В аварії загинули шістнадцять людей, серед яких 11 іноземців: п'ятеро португальців, двоє південнокорейців, один швейцарець, троє британців, двоє канадців, один українець, один американець та один француз.

Раніше загибель українця в аварії фунікулера у Лісабоні підтвердили в українському МЗС. Чоловікові було 54 роки. 

Фунікулер "Глорія" має велику популярність як в туристів, так і у жителів міста. Ввечері 3 вересня один з двох вагончиків під час спуску зійшов з рейок і врізався в стіну будівлі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі