Франція прагне, щоб промисловість прискорила виробництво зброї для України — Bloomberg

Поділитися
Франція прагне, щоб промисловість прискорила виробництво зброї для України — Bloomberg © Википедия
Очікується, що ракети Aster вартістю близько 900 мільйонів євро будуть поставлені у 2026 році.

Франція чинить тиск на свою оборонну промисловість з метою прискорення виробництва обладнання для України. Водночас уряд погрожує нав'язати свою волю компаніям, які, на його думку, працюють надто повільно, пише Bloomberg.

"Вперше я не виключаю використання того, що дозволяє закон. Це означає, що якщо є затримки у виробництві, то ми будемо використовувати запити або право визначати пріоритетність замовлень", — заявив журналістам міністр оборони Франції Себастьян Лекорню сьогодні 26 березня. 

Він додає що, в рамках військового планування Франції дозволяється подавати запити на персонал і запаси виробничих інструментів. Цей процес може забезпечити ефективний контроль уряду над активами компанії або прийняття рішень замість керівництва фірми.

Лекорню також згадав про затримки з виробництвом 200 ракет Aster, які держава замовила минулого року, виготовлених у Франції та Італії консорціумом MBDA. Він сказав, що для деяких постачальників оборонні замовлення можуть бути пріоритетнішими за цивільні. Очікується, що ракети класу "земля-повітря" вартістю близько 900 мільйонів євро будуть поставлені у 2026 році.

"Стає все більш очевидним, що Росія становить для нас загрозу. Ми не можемо дозволити собі уявити перемогу Росії", — сказав Лекорню, маючи на увазі зусилля Франції з виробництва ракет, гаубиць і боєприпасів для допомоги Україні.

Нагадаємо, що Франція та Німеччина досягли "прориву" у створенні спільного танкового проєкту "Основна наземна бойова система" (MGCS), яка замінить німецький танк Leopard і французький Leclerc. Крім того, танкобудівна компанія KNDS, яка очолює проєкт MGCS, створить місцеву філію в Україні.

 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі