"Укренерго" анонсує обмеження електропостачання 17 березня

Поділитися
© EPA-EFE/YEVGEN HONCHARENKO
Обмеження не стосуватимуться побутових споживачів.

У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі, завтра, 17 березня, в Україні будуть застосовуватися обмеження потужності для промисловості та бізнесу. Про це повідомляє НЕК "Укренерго".

Графік відключень:

 з 06:00 до 20:00 – обмеження для підприємств та бізнес-споживачів.

 Відключення побутових споживачів наразі не прогнозуються.

 Причина: наслідки російських атак на енергетичну інфраструктуру.

Українців закликають ощадливо споживати електроенергію, оскільки енергосистема досі відновлюється після масованих ворожих обстрілів.

Ситуація може змінюватися, тому "Укренерго" рекомендує стежити за оновленнями від операторів системи розподілу (обленерго).

Як повідомлялося, 15 березня російські окупаційні війська масовано атакували енергетичні обʼєкти в Одеській та Дніпропетровській областях, що спричинило суттєві пошкодження енергооб'єктів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі