У вихідні мають відпочити і електромережі

Поділитися
У вихідні мають відпочити і електромережі © pixabay.com
«Укренерго» просить українців обмежити навантаження на енергосистему.

Напередодні вихідних Національна енергетична компанія «Укренерго» закликала українців дати енергосистемі можливість відновлюватися та готуватися до зими. Телеграм-канал компанії повідомляє, що наразі в енергосистемі працює обмежена кількість електростанцій, які можна додатково вмикати для покриття вечірніх піків споживання. Частина відновлюється після обстрілів, на деяких тривають планові ремонти, необхідні для їх активної експлуатації взимку.

«Укренерго»  нагадує, що одночасно ввімкнені потужні прилади створюють додаткове навантаження на енергосистему. Особливо, коли одночасно вмикаються кондиціонер, пральна та посудомийну машини, праска в години максимумів споживання з 16:00 до 23:00.

Відтак саме у цей час енергетики просять зменшити навантаження на електромережу. Для цього слід:

-         Обмежити використання кондиціонерів.

-         Охолоджуючи приміщення, виставляти температуру не нижче 23˚С.

-         Переносити використання потужних пристроїв (пральної, посудомийної машини, бойлера) на нічний час.

-         Або хоча б використовувати їх почергово, щоб розподілити навантаження (спочатку праска, потім пилосос).

За можливості, просять в «Укренерго», зменшіть з 16:00 до 23:00 користування електрочайником та праскою. Завжди набирайте води стільки, скільки треба для приготування чаю саме в цей момент.

Раніше повідомлялося, що 19 липня о 21:40 в енергосистемі України був зафіксований новий літній рекорд споживання. При цьому споживання на 1% перевищило показник найспекотнішого дня року - 6 липня.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 3
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Олег Смірнов
26 Серпня 2018, 21:39
Цитата: "Шкільні системи, де учні проводять більше часу за навчанням після школи, виконуючи домашні завдання або додатково навчаючись з учителем чи особисто, як правило, мають нижчі результати" — йдеться в одному зі звітів PISA, присвяченого вивченню природничих дисциплін у школах. ____ Оце мені дуже дивно. Я після школи виконував удома домашні завдання, готувався до уроків і вважаю, що це дуже потрібно для розвитку самостійного мислення, ніж щось таке вчити/робити у шкільному гвалті, і тільки там. Іще ходив на гурток з біології, - теж було корисно. ___ У плані дослідження PISA гарно було б порівняти школи різних країн за кількістю учнів у класі (дивно, що такого немає). Думаю, що найкращі результати в навчанні в українських школах були б, коли учнів у класі було б не більше 12 (а не 30 чи скільки там, як зараз). До речі, це б вирішило багато проблем з нехваткою учнів у малокомплектних школах, бо дало б більше навантаження вчителям. Економити на освіті не можна.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі