Нові графіки відключень: як вони працюють

Поділитися
Українці мають отримати більше світла.

В Україні з понеділка, 16 грудня, в усіх областях почали діяти уніфіковані графіки відключення світла.

Видання NV розповіло, як вони тепер будуть працювати та що змінилося для українців.

За словами генерального директора YASNO Сергія Коваленка, нововведення передбачають, що основним часовим проміжком для відключень буде 30 хвилин, що закріплено документально. Такий підхід дозволить кожній черзі отримувати 56 годин електрики на тиждень, замість 38 годин за попередніми графіками.

Крім того, групи відключень будуть поділені на 12 підчерг (тобто було 6 черг, а тепер буде 12 підчерг), що дасть змогу більш гнучко підходити до управління обмеженнями. Тепер, у разі необхідності, буде можливість відключити лише половину споживачів у черзі, а не всю групу одразу.

Усі операційно-системні компанії (ОСР) вже адаптовані до нових правил, що гарантує їхнє єдине застосування по всій Україні. Це дозволить забезпечити більш стабільне та ефективне енергопостачання в умовах обмежених ресурсів.

Згідно з оновленими графіками, споживачі зможуть мати мінімум 3,5 години зі світлом між відключеннями, що значно покращить якість енергопостачання.

Щоденно слідкувати за відключеннями електроенергії у Києві можна:

Через ворожі удари по українських енергетичних об’єктах по всій країні періодично вимикають світло. Нагадаємо, де подивитися графіки для кожної області.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі