Інвестиції у "зелену" енергетику посилюють українську енергобезпеку — ДТЕК

Поділитися
Інвестиції у
За час повномасштабного вторгнення компанія інвестувала понад мільярд доларів в енергетичну інфраструктуру країни.

Інвестиції у "зелену" енергетику посилюють енергетичну безпеку України, через що критична інфраструктура країни стає менш вразливою до російських ударів. Про це заявив гендиректор ДТЕК Максим Тімченко в інтервʼю американському телеканалу CNBC під час СОР29 у Баку.

"Чим більше ми інвестуємо у відновлювальну енергетику, тим більше ми захищаємо наше майбутнє. Відновлювана енергетика з її моделлю розподіленої генерації не тільки корисна для навколишнього середовища, але й для нашої безпеки", — заявив Тімченко.

Гендиректор ДТЕК зауважив, що вітрові та сонячні електростанції допомагають Україні не лише розв'язати питання декарбонізації, а також підтримують енергетичну безпеку країни. Це робить критичну інфраструктуру менш вразливою до ударів. 

Тімченко додав, що з початку повномасштабного вторгнення ДТЕК інвестував понад мільярд доларів в енергетичну інфраструктуру України. Зокрема, компанія інвестувала у вітрові та сонячні електростанції, а також в акумуляторні системи.

Нагадаємо, компанією ДТЕК готується до будівництва проєкт Полтавської вітроелектростанції. Її потужність становитиме 650 МВт.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 1
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Ternarous
18 Листопада 2017, 13:31
"класифікатор професій містить близько 8 тис. найменувань...". Серед них дивно звучить професія -- "разведчик халяв". На одному засіданні виступаючий запропонував учасникам відгадати, що це означає. Були пропозиції типу "маркетолог, який шукає де нижчі ціни", й такі інші. Але ніхто не вгадав. Насправді ж, це дослівний переклад з української "розвідник халяв", тобто той, що на фабриці чобіт на конвеєрі розводить халяви. Укладачі класифікатора намагаються показати, яку велику роботу вони виконали, і що недарма отримують зарплату. Але який сенс у цих тисячах професій? Стільки не існує. Професія -- це те, чому треба вчитись більше ніж кілька місяців. Таких не більше, ніж кілька десятків. А якщо тисячі, то такий класифікатор нікому не потрібний. І дійсно, хіба роботодавці й працівники користуються цим класифікатором? Його просто прочитати ні в кого терпіння не вистачить.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі