Збірні Японії та Греції зіграли внічию 1:1, вивівши Колумбію до 1/8 фіналу

Збірні Японії та Греції зіграли внічию 1:1, вивівши Колумбію до 1/8 фіналу © epo.gr
Японці не зуміли скористатися ні травмою одного з лідерів греків, ні видаленням суперника ще в першому таймі, втративши будь-які шанси на вихід до плей-офф.

Збірна Греції і Японії не зуміли виявити переможця у протистоянні в рамках 2-го туру групи С на ЧС-2014, зігравши внічию 0:0.

Завдяки нічийному результату у цьому поєдинку путівку до 1/8 фіналу отримала Колумбія, яка здолала Кот-Д'івуар 2:1, маючи в своєму активі 6 очок. На друге місце в групі претендують три збірні - і Греція, і Японія, і африканці: команди мають непогані шанси, все, що треба зробити - перемогти у своїх наступних матчах.

Нагадаємо, що 24 червня о 23:00 одночасно відіграють Японія - Колумбія і Греція - Кот-Д'івуар.

Зустріч японців і греків проходила в загальному з інціатівою азійської збірної. Проте Японія не зуміла скористатися ні травмою Константініса Мітроглу на 35-й хвилині, ні видаленням за другу жовту Костаса Кацураніса через три хвилини.

Більше того, у другому таймі підопічні Фернанду Сантуша, якого після чемпіонату світу замінить італієць Клаудіо Раньєрі, який ледь не відкрили рахунок - лише завдяки майстерності голкіпера японців Ейдзі Кавасіми, на табло залишилися горіти нулі. А в час, що залишився, азіати так і не зуміли знайти підхід до воріт ослабленого опонента.

Чемпіонат світу

Група C

Японія - Греція - 0:0

Японія: Кавасіма, Утіда, Кінно, Йосіда, Нагатомо, Окадзакі, Ямагуті, Хасебе (Ендо, 46), Хонда, Окубо, Осако (Кагава, 57).

Греція: Карнезіс, Торосідіс, Манолас, Папастатопулос, Холевас, Кацураніс, Маніатіс, Коне (Салпігідіс, 81), Фетфатзідіс (Карагуніс, 41), Мітроглу (Гекас, 35), Самарас.

Попередження: Хасебе, 12. Кацураніс, 27. Самарас, 55. Торосідіс, 89.

Видалення: Кацураніс, 38.

Судді: АГІЛАР ЧІКАС, Торрес, Сумба (всі - Сальвадор).

19 червня. Натал. "Арена дас Дунас".

Зазначимо, що нічийний результат у цьому поєдинку став четвертим на чемпіонаті світу-2014 і третім без голів. Раніше 0:0 на турнірі зіграли Нігерія та Іран, а також Бразилія і Мексика, а 1:1 розійшлися миром росіяни і корейці. !zn