У першій зустрічі "клубу чемпіонів" Італія обіграла Англію

Маріо Балотеллі, незважаючи на побоювання колег і вболівальників, все-таки зрозумів, що він знаходиться на чемпіонаті світу, зібрався і приніс перемогу своїй команді точним ударом головою.

Збірна Італії обіграла Англію 2:1 у першому турі змагань групи D на чемпіонаті світу в Бразилії.

Перемогу в матчі, який відбувся на стадіоні "Амазонія" в Манаусі італійцям приніс одіозний форвард Маріо Балотеллі - у притаманному собі стилі атлетично потужний чернокожый гравець вразив ціль ударом головою.

Відзначимо, що це була перша на ЧС зустріч двох збірних, яким у різний час підкорявся титул переможців мундіалю - італійці чотири рази вигравали його, а англійці перемагали в далекому 1966-м.

Таким чином, Італія не зуміла наздогнати в турнірній таблиці квартету Коста-Ріку, яка несподівано обіграла Уругвай 3:1.

У наступному турі 19 червня Англія зіграє з Уругваєм, а Італія на наступний день перевірить амбітну Коста-Ріку.

Початок зустрічі залишився за англійцями, проте успіх прийшов до італійцям: на 35-й хвилині Клаудіо Маркізіо пробив у нижній кут воріт Джо Харта, інформує newsru.com. Втім, Англія відігралася вже через дві хвилини: Уейн Руні зробив пас у штрафну, а Деніел Старрідж без перешкод переграв голкіпера Сальваторе Сірігу - 1:1.

Другий тайм активніше почали британці, але фортуна знову посміхнулася їх суперникам: навісна передача з флангу на 50-й хвилині призвела до того, що Маріо Балотеллі переграв у повітрі Гарі Кехілла і головою відправив м'яч у сітку - 2:1.

В час, що залишився, збірна Англії робила відчайдушні спроби відновити рівність, два прекрасних моменти було у Руні, але італійська оборона більше збоїв не давала. Більш того, родоначальники футболу могли пропустити в доданий час ще: м'яч після хитромудрого удару Андреа Пірло зі штрафного влучив у поперечину.

Чемпіонат світу

Група D

Англія - Італія- 1:2 (1:1)

Голи: Маркізіо, 35 (0:1). Старрідж, 37 (1:1). Балотеллі, 50 (1:2).

Англія: Харт, Джонсон, Кейхілл, Ягелка, Бейнс, Стерлінг, Джеррард, Хендерсон (Уїлшир, 73), Руні, Уелбек (Барклі, 61), Старрідж (Лаллана, 80).

Італія: Сірігу, Дармиан, Палетта, Барцальї, К'єлліні, Кандрева (Пароло, 79), Де Россі, Верратті (Мотта, 57), Пірло, Маркізіо, Балотеллі (Іммобіле, 73).

Попередження: Стерлінг, 90+2.

Судді: КАЙПЕРС, Ван Рукел, Зейнстра (Голландія).

14 червня. Манаус. "Арена Амазонія".

Примітно, що перед поєдинком у Манаусі італійська La Gazzetta dello Sport видала несподіване повідомлення, що нібито на стадіоні існує загроза теракту і за кілька годин до стартового свистка там працюють сапери. Однак у підсумку, інформація не підтвердилася. !zn