Німеччина обіграла Францію в першому чвертьфіналі ЧС

Німеччина обіграла Францію в першому чвертьфіналі ЧС © World Economic Forum
Долю поєдинку європейського дербі вирішив гол на 13-й хвилині. Німецька збірна зуміла зупинити французів, які не пустили в Бразилію українців.

Збірна Німеччини здолала Францію 1:0 в першому чвертьфіналі ЧС-2014. Єдиний гол на 13-й хвилині провів захисник Матс Хуммельс, який замкнув подачу при розіграші штрафного Тоні Крооса.

У півфіналі підопічні Йоахіма Льова зіграють з переможцем матчу Бразилія - Колумбія, який відбудеться 4 червня о 23:00.

Пропустивши гол на початку першого тайму, французи спробували відігратися по гарячих слідах. Однак німці діяли надійно в обороні, тим більше, що в їх розпорядженні - один з найкращих воротарів нинішнього ЧС.

Чемпіонат світу-2014

1/4 фіналу

Німеччина - Франція - 1:0 (1:0)

Гол: Хуммельс, 13.

Франція: Ллорис, Дебюші, Варан, Сако (Косьельні, 72), Евра, Вальбуена (Жиру, 85), Кабай (Ремі, 73), Матюіді, Погба, Грізманн, Бензема.

Німеччина: Нойер, Лам, Боатенг, Хуммельс, Хеведес, Швайнштайгер, Хедіра, Кроос (Крамер, 90+2), Езіл (Гетце, 83), Мюллер, Клозе (Шюррле, 69).

Попередження: Хедіра, 54. Швайнштайгер, 80.

Судді: ПИТАНА, Майдана, Белатти (Аргентина).

4 липня. Ріо-де-Жанейро. Стадіон "Маракана".

Бундестім виходить у півфінал престижного турніру в п'ятий раз поспіль - ЧС-2006 (3-е місце), 2010 (3-е місце) і 2014, а також Євро-2008 (фінал) і 2012 (півфінал).

Додамо, що в черговий раз не зумів покращити свої показники по забитим м'ячам Томас Мюллер. На його рахунку так і залишилося чотири точні і влучні удари по воротах суперника. zn