Наставник Німеччини пообіцяв, що спочивати на лаврах його команда не буде

Наставник Німеччини пообіцяв, що спочивати на лаврах його команда не буде © tacopshq.com
Збірній Німеччини ще треба провести ще один матч на шляху до своєї мрії. А розгром Бразилії не розслабить німецьких футболістів - навпаки змусить їх бути ще більш уважними.

Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Лев вважає, що в певному розумінні його команді пощастило у протистоянні 1/2 фіналу ЧС-2014 проти Бразилії.

Здобути розгромну перемогу 7:1 вдалося завдяки швидким голам, які шокували суперника, вважає Лев.

"Звичайно, рахунку 7:1 ніхто не очікував. Три голи за чотири хвилини шокували суперника, і ми холоднокровно використали свої шанси. При 2:0 бразильці занервували, стали віддавати м'яч нашим гравцям і відкрили всю середню зону", - цитує Лева "Спорт-Експрес".

Збірна Німеччини розгромила Бразилію 7:1 і вийшла у фінал турніру вперше за 12 років. Початок розгрому відбувся завдяки Томасу Мюллеру, а потім протягом трьох хвилин німці тричі відправляли м'яч у ворота господарів. За мить Самі Хедіра забив п'ятий гол, фактично добивши опонента. Після перерви німці не дозволили суперникові перехопити ініціативу, забивши ще двічі. Лише наприкінці зустрічі "селесао" організувала гол престижу.

Лев стверджує, що до досягнення мрії - перемоги на ЧС-2014 - його команді залишилося зробити один крок і він буде найскладнішим.

"Ми у фіналі, попереду ще один матч, так що нам не можна спочивати на лаврах. Всі тішаться, але ейфорії у команди немає. Власне, ще в перерві було зрозуміло, що ми переможемо. Господарі хотіли ще сподобатися публіці, але ми як і раніше контролювали хід гри. Ніякої переоцінки події у нас не спостерігається. Після сьогоднішньої зустрічі всі розуміють, що будь-яка розслабленість може зіграти на руку супернику", - резюмував фахівець.

Нагадаємо, що суперник Німеччини у фіналі визначиться 9 липня у протистоянні Нідерландів та Аргентини. Матч розпочнеться о 23:00 на стадіоні "Арена Корінтіанс" з Сан-Паулу. !zn