Алжир не зумів створити ще одну сенсацію ЧС і програв Бельгії

Алжир не зумів створити ще одну сенсацію ЧС і програв Бельгії © facebook.com/belgianfootball
Африканці хоч і зуміли перервати суху серію, яка тривала з ЧС-1986, але пропустили два голи у другому таймі і програли фавориту протистояння.

Збірна Бельгії у матчі групи Н чемпіонату світу-2014 здобула вольову перемогу над Французами 2:1.

Алжирці були близькі до того, щоб створити ще одну сенсацію мундіалю, адже бельгійці, пройшли європейську кваліфікацію впевнено і невимушено, зібралися в єдиний колектив з молодими і майстерними футболістами, відповідно рахуючись фаворитом протистояння.

Проте Алжиру не вистачило 20 хвилин до сенсаційної перемоги - на 70-й хвилині Маруан Феллаїні зрівняв рахунок, а незабаром Дріс Мертенс вивів "Червоних дияволів" вперед. Примітно, що обидва футболісти вийшли на заміну.

Алжир після 28-річної безгольовою серії і нецікавого ЧС-2010 значно зміцнився і став більш солідною командою. Тим не менш, команду з півночі африканського континенту як і раніше вважають чи не головним аутсайдером першості. Втім, очевидно команді Вахіда Халиходжича це тільки на руку. Принаймні, подібне ставлення ледь не зіграло з їх першим суперником на бразильському мундіалі злий жарт.

Рахунок у першому таймі відкрив Софія Фегулі точним ударом з одинадцятиметрової позначки. До перерви бельгійці нічого не могли вдіяти з обороною суперника, так і в перші хвилини другої 45-хвилинки виглядали не як фаворит.

Але дві заміни, зроблені Марком Вильмотсом після перерви, виправдали себе. На 70-й хвилині рахунок зрівняв Маруан Феллаїні точним ударом застав зненацька Раїса М'Болі, а ще через 10 хвилин після стрімкої контратаки перемогу своїй команді приніс Дріс Мертенс.

Алжирці спробували відігратися, але їх суперник вже перебував у передчутті перемоги і діяв дуже грамотно. На відміну від алжирців, які втратили свій шанс, забувши про те, що для перемоги одного гола може і не вистачити.

Зазначимо, що у групі Н у другому протистоянні дня зійдуться збірні Росії та Кореї. Поєдинок розпочнеться о 01:00 18 червня. !zn