Збірна Греції і Коста-Ріки розіграли путівку до чвертьфіналу в серії пенальті

Збірна Греції і Коста-Ріки розіграли путівку до чвертьфіналу в серії пенальті © fedefutbolcr.com
Для обох команд вихід потрапляння до чвертьфіналу було б історичною подією. Однак у підсумку, для грецької збірної найбільшим досягненням виявився вихід до 1/8 фіналу.

Збірна Коста-Ріки у серії післяматчевих пенальті поєдинку 1/8 фіналу обіграла Грецію і вийшла до чвертьфіналу ЧС-2014.

Костаріканці відкрили рахунок на 52-й хвилині, однак греки вже вкотре показали волю до перемоги на нинішньому турнірі, забиваючи важливий м'яч у той момент, коли суддя вже готовий дати фінальний свисток. Рахунок 1:1, як і в протистоянні Чилі і Бразилії, зберігся всі 30 хвилин додаткового часу, а в серії післяматчевих 11-метрових удача була на боці Коста-Ріки - 5:3.

Таким чином, в 1/4 фіналу команда з Центральної Америки зустрінеться з Нідерландами, що обіграли в першому раунді плей-офф ще одного представника зони КОНКАКАФ збірну Мексики 2:1.

Рахунок зустрічі відкрив нападник костариканців Брайан Руїс. Форвард скористався плутаниною біля воріт суперника і пробив з-за меж штрафного. Костаріканці закінчували матч у меншості: на 66-й хвилині було вилучено захисника Оскара Дуарте. На першій компенсованій хвилині грецька збірна забила рятівний гол: захисник Сократіс Папастатопулос виявився першим на добиванні після удару Теофаніса Гекаса.

У додатковий час греки були близькі до перемоги, адже Коста-Ріки грала вже з останніх сил. Найбільш реальний шанс на 113-й хвилині змарнував Лазарос Хрістодулопулос, який після стрімкої контратаки "5 2" примудрився пробити так, що Кейлор Навас впорався з ударом. Однак серія пенальті перетворилася для Греції розчарування: Теофаніс Гекас не витримав напруги і програв дуель голкіперу.

Чемпіонат світу

1/8 фіналу

Коста-Ріка - Греція - 1:1 (0:0, 1:1, 0:0). Пенальті - 5:3

Голи: Руїс, 52 (1:0). Папастатопулос, 90+1 (1:1).

Серія пенальті: Борхес - 1:0. Мітроглу - 1:1. Руїс - 2:1. Хрістодулопулос - 2:2. Гонсалес - 3:2. Холевас - 3:3. Кемпбелл - 4:3. Гекас - 4:3 (воротар). Уманья - 5:3.

Коста-Ріка: Навас, Гамбоа (Акоста, 77), Гонсалес, Уманья, Дуарте, Діас, Руїс, Борхес, Техеда (Куберо, 66), Боланьос (Бренес, 83), Кемпбелл.

Греція: Карнезіс, Торосідіс, Манолас, Папастатопулос, Холевас, Салпігідіс (Гекас, 69), Хрістодулопулос, Маніатіс (Кацураніс, 78), Карагуніс, Самаріс (Мітроглу, 58), Самарас.

Попередження: Самаріс, 36. Дуарте, 42. Техеда, 48. Руїс, 70. Манолас, 72. Навас, 90.

Видалення: Дуарте, 66.

Судді: ВІЛЬЯМС, Крим, Аназ (Австралія).

29 червня. Ресіфі. Стадіон "Пернамбуку".

Таким чином, визначено вже дві пари чвертьфіналістів: 4 липня о 23:00 у Форталезі зіграють Бразилія і Колумбія, а наступного дня зустрінуться Коста-Ріка і Нідерланди - 23:00 на стадіоні в Сальвадорі. !zn

Напередодні 1/8 фіналу ЧС-2014 Бразилія - фаворит, Колумбія і Бельгія - "темні конячки"