Швейцарія розбила мрії Гондурасу на плей-офф ЧС трьома влучними потрапляннями

Футболіст "Баварії" швейцарець Джердан Шачірі забив три м'ячі у ворота Гондурасу. Втім, команда з маленької країни в Центральній Америці могла забити не один гол - якби не суддя і, звичайно ж, хороша гра суперника.

Збірна Швейцарії розгромила Гондурас 3:0 у заключному матчі групового турніру чемпіонату світу-2014 у Бразилії. Хет-тріком відзначився півзахисник Джердан Шачірі.

Таким чином, швейцарці забезпечили собі друге місце у групі E, незалежно від результату зустрічі Франція - Еквадор, і вийшли до плей-офф. У 1/8 фіналу підопічні Оттмара Хітцфельда зустрінуться з командою Аргентини. Збірна Франції, яка посіла перше місце у квартеті ще після другого туру, зустрінеться з командою Нігерії.

Зазначимо, що гондурасці претендували на вихід до 1/8 фіналу, проте для цього їм треба було сподіватися, що позбавлена турнірної мотивації Франція розгромить Еквадор, але головне - самим впевнено обіграти "нейтралів". Але вже на старті поєдинку Шачірі точним ударом з-за меж штрафного розбив мрії маленького, але гордого Гондурасу.

Втім, "біло-блакитні" зуміли провести кілька атак трохи пізніше. Які незабаром було знову перекреслено точним потраплянням Шачірі. Піднісся Гондурас лише після перерви - перша половина 45-хвилинки пройшла під його диктування. На 61-й хвилині суддя міг ставити пенальті після фолу на Джеррі Паласіосі, але його свисток мовчав. А незабаром швейцарці поставили переможну крапку в матчі - Шачірі підтвердив свою профпридатність і оформив другий хет-трік на ЧС-2014.

Чемпіонат світу

Група E

Гондурас - Швейцарія - 0:3 (0:2)

Голи: Шачірі, 6 (0:1). Шачірі, 31 (0:2). Шачірі, 71 (0:3).

Гондурас: Вальядарес, Х. Гарсія, Фігероа, Бернардес, Бекелес, Еспіноса (Чавес, 46), Кларос, У. Паласіос, О. Гарсія (Нахар, 77), Костлі (Д. Паласіос, 40), Бенгтсон.

Швейцарія: Бенальо, Ліхтштайнер, Джуру, Шер, Родрігес, Шачірі (Джемаілі, 87), Бехрамі, Інлер, Джака (Ланг, 77), Мехмеді, Дрміч (Сеферовіч, 73).

Попередження: Д. Паласіос, 66.

Судді: ПІТАНА, Майдана, Белатті (Аргентина).

25 червня. Манаус. Стадіон "Амазонія".

Таким чином, Швейцарія стала однією з найбільш результативних збірних групового турніру: на їхньому рахунку 7 голів після трьох матчів. Заодно "нейтрали" повторили успіх ЧС-2006, коли вони вийшли до 1/8 фіналу, і до речі, програли у ньому Україні за пенальті.