Роблячи заміну, наставник Німеччини був упевнений, що молодий Гетце принесе перемогу його команді

Роблячи заміну, наставник Німеччини був упевнений, що молодий Гетце принесе перемогу його команді Маріо Гетце вийшов на заміну і забив переможний гол © tacopshq.com
Маріо Гетце вийшов на поле на 87 хвилині фінального матчу проти Аргентини. А за півгодини зробив те, що не зуміли його більш досвідчені партнери.

Наставник збірної Німеччини Йоахім Лев після перемоги своєї команди над Аргентиною у фіналі ЧС-2014 (1:0 додатковий час) зізнався, що випускаючи на поле молодого Маріо Гетце, був упевнений у його здібностях.

За словами Лева, він відчував, що 22-річний Гетце зуміє забити гол.

"З самого початку ми готувалися до того, що використаємо всі три заміни. Наша лава завжди напоготові, а півзахисники готові підмінити один одного на різних позиціях. Коли я випускав Маріо на полі, то у мене було хороше передчуття. Я сказав йому: "Покажи всім, що ти кращий за Мессі і можеш вирішувати долю матчів!", - зізнався Лев.

Нагадаємо, Маріо Гетце вийшов на поле на 87-й хвилині, а вже у другому овертаймі зумів розпечатати аргентинського голкіпера Серхіо Ромеро - півзахисник красиво пробив після флангового прострілу від Андре Шюррле.

Лев не став аналізувати, за рахунок чого Німеччині вдалося обіграти Аргентину, але підкреслив, що майже 10 років роботи в збірній нарешті принесли свій результат.

"Цю перемогу почали кувати в той момент, коли ми з Юргеном Клінсманном тільки приступили до роботи. Минуло 10 найцікавіших років, 10 років непростої роботи. І ось тепер ми - перша європейська команда, яка стала чемпіоном світу в Америці. Зараз складно усвідомити, що сталося. Можу лише сказати, що наша команда, яку веде чудовий Швайнштайгер і всюдисущий Лам, провела чудовий матч", - цитує "Спорт-Експрес" німецького наставника.

Нагадаємо, що для збірної Німеччини перемога на бразильському мундіалі стала четвертою в історії виступів на світових форумах. Раніше німці перемагали в 1954, 1974 і 1990 роках. До речі, передостанній титул було здобуто в протистоянні з Аргентиною. Тоді все вирішили післяматчеві пенальті. !zn