Лідер голландців звинуватив Аргентину у занадто захисному і нецікавому футболі

Лідер голландців звинуватив Аргентину у занадто захисному і нецікавому футболі Півфінал перетворився на торжество захисного футболу © facebook.com/AFASeleccionArgentina
Уеслі Снейдер вважає, що аргентинці дуже хотіли перевести матч у серію післяматчевих пенальті і у результаті домоглися свого.

Атакуючий півзахисник збірної Нідерландів Уеслі Снейдер звинуватив Аргентину, якій його команда програла в 1/2 фіналу ЧС-2014 в серії післяматчевих пенальті, у надмірній прихильності до захисного футболу.

За його словами, аргентинці дуже хотіли дотягнути до 11-метрових ударів і у результаті домоглися свого.

"Ми заслужили на кращий результат сьогодні. Важко все це. Не знаю, що сказати...Хотіли перемогти і знову вийти у фінал, але не зуміли", - наводить The Telegraaf слова Снейдера.

"Сьогодні на полі була команда, яка дуже хотіла серію пенальті. І вона цього домоглася. Але, чорт забирай, це футбол. Ми боролися, але нам не пощастило. Вся команда зараз перебуває у пригніченому стані", - зізнався після матчу один з лідерів "помаранчевих".

Нагадаємо, 120 хвилин основного і додаткового часу не виявили переможця. Більше того, жодна команда не створила небезпечних моментів біля воріт суперника.

Примітно, що згідно зі статистичною розкладкою InStat Football, голландці за весь матч завдали всього одного точного удару по воротам Серхіо Ромеро. А ось аргентинці робили це частіше, потривоживши Яспера Сіллессена чотири рази. При цьому південноамериканські футболісти зробили 29 передач в штрафний, а європейці - 33.

Слід зазначити і те, що аргентинці вийшли в 1/4 фіналу, обігравши у додатковий час Швейцарію 1:0, а у чвертьфіналі з тим же рахунком, але вже за 90 хвилин, впоралися з Бельгією. Голландці ж забили у груповому турнірі 10 голів, а у плей-офф перевершили Мексику 2:1 (основний час) і в серії пенальті переграли Коста-Ріку у другому раунді.

Нагадаємо, що у фіналі ЧС через 24 роки знову зустрінуться збірні Німеччини та Аргентини. Суперники розіграють золоті медалі світової першості вже втретє в історії. Німці в 1/2 фіналу ЧС-2014 розгромили Бразилію 7:1. !zn