Колумбія обіграла Кот-Д'івуар, майже забезпечивши собі місце в плей-офф

Забивши два м'ячі, колумбійці зуміли вистояти під сильним натиском суперника і вперше в історії виступів на світових форумах здобули другу перемогу поспіль.

Збірна Колумбії обіграла Кот-Д'івуар 2:1 у напруженому матчі другого туру групи на ЧС-2014, практично на сто відсотків забезпечивши собі в 1/8 фіналу.

Команди протягом всього ігрового часу не давали перепочинок стадіону в столиці Бразилії, однак забивали голи лише у другому таймі. Повівши в рахунку 2:0 (відзначилися Джеймс Родрігес і Хуан Кінтеро), колумбійці, здавалося, забезпечили собі впевнену перемогу, однак Жервинью зумів скоротити відставання за 17 хвилин до фінального свистка. Влаштувавши супернику справжній штурм, африканці все ж не зуміли вирвати хоча б нічию.

Чемпіонат світу

Група C

Колумбія - Кот-Д'івуар - 2:1 (0:0)

Голи: Родрігес, 64 (1:0). Кінтеро, 70 (2:0). Жервинью, 73 (2:1).

Колумбія: Віспини, Суніга, Сапата, Йепес, Армеро (Аріас, 72), Куадрадо, Санчес, Агілар (Мехія, 79), Родрігес, Ібарбо (Кінтеро, 53), Гутьєррес.

Кот-Д'івуар: Баррі, Орье, Зокора, Бамба, Боки, Тіоте, Турі, Сірці (Боллі, 73), Жервинью, Боні (Дрогба, 60), Градель (Калу, 67).

Попередження: Зокора, 55. Тіоте, 90.

Судді: УЕББ, Малларки, Канн (всі - Англія).

19 червня. Бразиліа. "Національний стадіон".

Тим не менш, Кот-Д'івуар, як і раніше зберігає хороші шанси на участь в плей-офф. Все буде залежати від матчу Японія - Греція, який відбудеться о 01:00 в ніч на 20 червня. Івуарійцям на руку буде нічийних результат - тоді в заключній зустрічі групового турніру з греками їм треба буде всього лише не програти.

Що стосується Колумбії, то ця команда вже на 99 відсотків у 1/8 фіналу: лише поразка від Японії і ще ряд малоймовірних подій може позбавити їх місця в плей-офф.

Зазначимо, що колумбійці вперше в історії виступів на ЧС здобули дві перемоги поспіль. !zn