Голландці залишили бразильців без медалей домашнього ЧС

Голландці залишили бразильців без медалей домашнього ЧС © onsoranje.nl
Нідерланди забили два голи на початку матчу за 3-е місце, вкотре показавши беззубість "селесао" на домашньому мундіалі. Бразильці не тільки не зуміли зрівняти рахунок, але в підсумку дозволили опоненту знову розгромити себе.

Збірна Нідерландів впевнено обіграла Бразилію 3:0 у матчі за 3-е місце, вперше в своїй історії завоював бронзу чемпіонату світу.

Бразильці ж залишилися без нагород на домашньому мундіалі.

Голи на рахунку Робіна ван Персі, який відкрив рахунок з пенальті на 3-й хвилині, потім через 15 хвилин відзначився Дейлі Блінд, ну а переможну крапку поставив Жоржиньо Вейналдум, який замкнув простріл Ар'єна Роббена.

Нагадаємо, що золото чемпіонату світу буде розіграно на стадіоні "Маракана" 13 червня між збірними Німеччини та Аргентини.

Звітний матч ще раз показав, що на нинішньому чемпіонаті світу бразильці виявилися недієздатною командою, яка дійшла до півфіналу турніру в чому завдяки допомозі суддів, а також просто за збігом обставин.

Боротьби в матчі за бронзу, який для господарі ЧС проходив на тлі хворобливого розгрому, боротьби не вийшло. Здавалося, бразильці повинні грати з повною самовіддачею і концентрацією, а на ділі вони розклеїлися після швидкого гола. Ван Персі увірвався в штрафну на 2-й хвилині і його збив той гравець, якого нібито так не вистачило в півфіналі - Тіагу Сілва. Відкривши рахунок, "помаранчеві" почали діяти спокійніше і агресивніше в атаці.

Як показав повтор, порушення відбулося до лінії штрафної, проте Сілві можна було спокійно показати червону картку за фол останньої надії.

Як би там не було, але буквально через чверть години чергова плутанина в штрафній бразильців (як і в матчі з Німеччиною) призвела до ще одного взяття воріт - причому Блінд встиг обробити м'яч і ціль - кілька гравців у жовтих футболках нічого не зуміли протиставити супернику.

Звичайно з одного боку Бразилії пощастило, що голи були забиті на початку першого тайму, адже попереду у них було добрих 70 хвилин, щоб відігратися. Але з іншого, з такою беззубою атакою їм годі було сподіватися на успіх. Резервісти "селесао" так і залишилися резервістами, а лідери не вели команду вперед. На 68-й хвилині Джамель Хаймуди не поставив пенальті у ворота Нідерландів - арбітр навіть покарав за "нирок" Оскара.

Матч спокійно йшов до завершення, а на останніх хвилинах Вейналдум добив опонента - РОббен пройшов по флангу і зробив пас у штрафний майданчик, на який відгукнувся його партнер.

Бразильці ж догравали зустріч під свист трибун, які буквально за півтори години до цього завзято підтримували збірну Бразилії. !zn