Франція зіграла у матчі проти Еквадору як в афоризмі "собака на сіні"

Франція зіграла у матчі проти Еквадору як в афоризмі "собака на сіні" © World Economic Forum
Французи не стали рвати жили і зіграли в не надто важливому для них поєдинку на половину своїх можливостей. Цього вистачило, щоб не дати супернику забити хоча б один гол.

У заключному поєдинку третього туру у групі Е на ЧС-2014 збірні Франції та Еквадору так і не відкрили рахунок, зігравши внічию 0:0.

Еквадорцям треба було забивати якомога більше м'ячів іменитому супернику і перемагати, проте команда з Південної Америки виявилася безсилою.

Відзначимо, що "жовто-сині" провели 40 хвилин матчу у меншості: на 50-й хвилині було вилучено Тоні Валенсію. Таким чином еквадорці посіли третє місце у групі, а до плей-офф вийшли французи і швейцарці, посівши друге місце після перемоги над Гондурасом 3:0.

Чемпіонат світу

Група Е

Еквадор - Франція - 0:0

Еквадор: Домінгес, Паредес, Гуагуа, Ерасо, Айові, А. Валенсія, Мінда, Нобоа (Кайседо, 89), Монтеро (Ібарра, 63), Е. Валенсія, Арройо (Ачільєр, 82).

Франція: Ллоріс, Санья, Сако (Варан, 61), Косьельні, Дінь, Погба, Шнейдерлен, Матюіді (Жиру, 67), Сіссоко, Бензема, Грізманн (Ремі, 79).

Попередження: Ерасо, 83.

Видалення: А. Валенсія, 50.

Судді: ДУЕ, Йео (обидва Кот-Д'івуар), Бірумушаху (Бурунді).

25 червня. Ріо-де-Жанейро. Стадіон "Маракана".

У звітній зустрічі було зафіксовано вже п'ятий нічийний безгольовий результат на бразильському мундіалі.

Відзначимо, що в 1/8 фіналу Франція тепер зіграє з Нігерією (30 червня), а Швейцарія з Аргентиною (1 липня).

Нагадаємо, що саме збірна Франції не пустила на чемпіонат світу у Бразилії Україну, яка поступилася супернику у стикових поєдинках європейської кваліфікації. !zn