Франція не залишила каменя на камені від 6-ї збірної рейтингу ФІФА

Франція не залишила каменя на камені від 6-ї збірної рейтингу ФІФА © World Economic Forum
Навіть без Франка Рібері французи, які залишили за бортом ЧС-2014 Україну, в Бразилії виглядають дуже впевнено: підопічні Дідьє Дешама забили швейцарцям п'ять голів.

Збірна Франції розгромила 5:2 одну з найбільш прогресуючих європейських збірних 21-го століття Швейцарії в матчі 2-го туру в групі E чемпіонату світу-2014.

Французи наздогнали голландців за кількістю забитих м'ячів на турнірі (8), оформивши путівку в 1/8 фіналу.

Результат команда Дідьє Дешама, яка не пустила на ЧС-2014 збірну України, оформила результат у другому поєдинку на турнірі в самому початку ігрового часу. На 17-й хвилині Матьє Вальбуена відмінно подав кутовий і Олів'є Жиру відкрив рахунок. Незабаром Карім Бензема, який забив два голи у ворота Гондурасу в першому турі, отоборал м'яч у суперника в центрі поля, відпасував на Блеза Матуїді і той вразив ціль - 2:0.

Для швейцарців це був кінець, і незабаром Бензема міг робити рахунок 3:0, але з його ударом з "точки" впорався голкіпер Дієго Бенальо. До речі, це був перший нереалізований пенальті на ЧС-2014. Але на 40-й хвилині все стало на свої місця: французи втекли в контратаку, яку завершив Вальбуена. Швейцарці прийшли в себе після перерви, але помилки в обороні перекреслили їх бажання відігратися. Бензема і Сіссоко довели справу до розгрому - 5:0. Однак під завісу швейцарцям все-таки вдалося підсолодити гірку пілюлю - "нейтрали" двічі розписалися у ворота Уго Ллориса.

Відзначимо, що в заключному турі, який відбудеться 25 червня, "триколірні" зіграють зі збірною Еквадору, а швейцарці зустрінуться з командою Гондурасу. !zn