Чилійці здобули ювілейну перемогу на чемпіонатах світу

Два голи на початку першого тайму стали визначальними у перемозі Чилі над Австралією. Південноамериканці зробили хорошу заявку на вихід у 1/8 фіналу.

Збірна Чилі обіграла Австралію 3:1 у матчі першого туру групи В на чемпіонаті світу в Бразилії.

В поєдинку на стадіоні "Арена Пантанал" у Куяба південноамериканці фактично зробили результат у першому таймі, коли у ворота суперника влетіло два голи протягом двох хвилин - відзначилися Алексіс Санчес (12-я хвилина) і Хорхе Вальдівія (14-я). Австралійці спробували наздогнати суперника, забивши ще за 10 хвилин до перерви (відзначився Тім Кейхілл), але на більше їх не вистачило. Переможну ж крапку в поєдинку поставив Жан Босежур на другій доданій арбітром хвилині.

Таким чином, Чилі кинулася за Нідерландами, які ">обіграли раніше Іспанію 5:1. З-за меншої кількості забитих м'ячів південноамериканці поки другі. Наступний матч вони проведуть 17 червня проти діючих чемпіонів світу.

Зазначимо, що для Чилі це була 10-я перемога в 30 матчах на світових форумах

Примітно, що в поєдинку з австралійцями Чилі подолала комплекс "решти світу", тобто нарешті обіграла команду Європи або Америки. Раніше в чотирьох поєдинках з африканцями і азіатами чилійці програвали або добували лише нічию. А 40 років тому саме в матчі з Чилі австралійці здобули історичну очко на чемпіонатах світу, звівши зустріч внічию 0:0.

Група B

Чилі - Австралія- 3:1 (2:1)

Голи: Санчес, 12 (1:0). Вальдівія, 14 (2:0). Кейхілл, 35 (2:1). Босежур, 90+2 (3:1).

Чилі: Браво, Хара, Мена, Медель, Ісла, Діас, Арангіс, Відаль (Гутьєррес, 60), Вальдівія (Босежур, 68), Санчес, Варгас (Пінілья, 87).

Австралія: Райан, Франьич (Макгоуан, 49), Шпиранович, Уілкінсон, Девідсон, Леки, Єдинак, Мілліган, Брешіано (Троиси, 78), Оар (Хеллоран, 69), Кейхілл.

Попередження: Кейхілл, 44. Єдинак, 58. Мілліган, 67. Арангіс, 86.

Судді: ДУЕ, Йео (обидва - Кот-Д'івуар), Бирумушаху (Бурунді).

14 червня. Куяба. Стадіон "Арена Пантанал".

Примітно, що для австралійців у стартовому матчі ЧС-2014 не зіграла одна прикмета, пов'язана з кращим бомбардиром збірної Кэйхиллом. Австралія, яка виграла на чемпіонатах світу всього 2 матчі з 10, поки брала гору тільки в тих іграх, в яких забивав Кейхілл. Точніше - варто було йому відзначитися, як його збірна вигравала. Однак з чилійцями правило не зіграло.

Нагадаємо, що 14 червня розпочнуться змагання в групах С і D: 19:00 зіграють Греція і Колумбія, в 22:00 Коста-Ріка і Уругвай, а в ніч на 15-е число - Англія - Італія (01:00) і Кот-Д'івуар - Японія. !zn