Аргентина виконала правило фаворитів крізь терні і з везінням пробиватися в чвертьфінал ЧС © afa.org.ar
Схоже, що вже всі знають, як зупинити Ліонеля Мессі, який перебуває в далеко не найкращій формі. Добре, що в його команді є інші футболісти високого класу.

Збірна Аргентини зуміла дотиснути Швейцарії в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу в Бразилії - 1:0.

Вирішальний гол був забитий у додатковий час на 118-й хвилині - Анхель ді Марія з мадридського "Реала" який відгукнувся на передачу Ліонеля Мессі з "Барселони".

В останні три хвилини швейцарці були близькі до того, щоб відновити рівновагу і відправитися в серію післяматчевих 11-метрових, однак аргентинцям пощастило - їх врятувала штанга.

Відзначимо, що в 1/4 фіналу Мессі і Ко зіграють з переможцем пари Бельгія - США, який визначиться трохи пізніше. Четвертьфинальый матч відбудеться 5 липня о 19:00 на столичному стадіоні "Національний".

Нагадаємо, раніше в чвертьфінал не без проблем пробилися фаворити ЧС - збірні Бразилії, Німеччині та Франції. Їх суперники - відповідно - Чилі, Алжир і Нігерія створили їм чимало складнощів і, за певних обставин, реально претендували на сенсаційні результати. !zn