Аргентина обіграла Бельгію, вперше за 24 роки вийшовши в 1/2 фіналу ЧС

Аргентина обіграла Бельгію, вперше за 24 роки вийшовши в 1/2 фіналу ЧС © facebook.com/AFASeleccionArgentina
Аргентинці знову не зуміли порадувати глядачів великою кількістю забитих м'ячів, зате порадували результатом. Вперше з ЧС-1990 вони зіграють в 1/2 фіналу світових форумів.

Збірна Аргентини обіграла Бельгію 1:0 матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу, вперше з ЧС 1990 року вийшовши в півфінал змагань.

Історичний гол на 8-й хвилині поєдинку забив Гонсало Ігуаїн.

9 липня у півфіналі аргентинці зустрінуться з переможцем пари Нідерланди - Коста-Ріка. Ці команди вийдуть на поле 5 липня о 23:00.

Аргентинці провели перший тайм у тому ж стилі, що і попередні матчі - володіючи ініціативою, але без особливого загострення. Втім, ситуація підкоригував швидкий гол, в якому, можна сказати, "альбеселесте" пощастило. Ліонель Мессі почав свій прохід і віддав пас на Анхеля ді Марія, а той переправив м'яч далі. На цьому б атака завершилася, якби не рикошет від бельгійського футболіста, після чого Гонсало Ігуаїн потужно пробив повз Тібо Куртуа.

Решту часу аргентинці грали з великим акцентом на оборону, адже бельгійці почали атакувати значно сміливіше і активніше. Показовим був момент в кінцівці першого тайму, коли Мессі отримав м'яч на фланзі біля центральної лінії, але просто не міг продовжити атаку, бо ніхто з партнерів не загострював ситуації.

Після перерви у грі Аргентини практично нічого не змінилося. З іншого боку завдяки індивідуальним діям окремих футболістів біля воріт Бельгії виникали моменти - наприклад, удар Ігуаїна, який прийняла на себе перекладина.

Але й "Червоні дияволи" йшли вперед. Інша справа, що їм деколи не вистачало впевненості у власних силах і елементарного досвіду. Найбільш близькими до того, щоб зрівняти рахунок бельгійці були вже в доданий час, коли у мільйонів аргентинських уболівальників по всьому світу серце пішло в п'яти - але на гострий простріл Ромелу Лукаку ніхто не відгукнувся. Адже за кілька хвилин до цього епізоду Мессі міг зняти всі питання щодо переможця, однак не зумів обіграти Куртуа в ближній дуелі.

Чемпіонат світу-2014

1/4 фіналу

Аргентина - Бельгія - 1:0 (1:0)

Гол: Ігуаїн, 8.

Аргентина: Ромеро, Сабалета, Демікеліс, Гарай, Басанта, Лавессі (Паласіо, 71), Маскерано, Більяр, Ді Марія (Перес, 33), Мессі, Ігуаїн (Гаго, 81).

Бельгія: Куртуа, Алдервейрелд, ван Бюйтен, Компані, Фертонген, де Брейне, Міральяс (Мертенс, 60), Вітсель, Феллаїні, Азар (Шадлі, 75), Ориг (Лукаку, 59).

Попередження: Азар, 53. Алдервейрелд, 68. Більяр, 75.

Судді: РІЦЦОЛІ, Фаверани, Стефані (всі - Італія).

5 липня. Бразиліа. Стадіон "Національний".

Зазначимо, що аргентинці зуміли лише з третьої спроби дійти до півфіналу у трьох попередніх випадках вони поступалися на стадії 1/4 фіналу. А в 1990-му поступилися у вирішальному поєдинку за золото Німеччини.