Як Північна Корея рятувалась від COVID: супутник зафіксував величезну стіну на кордоні з Китаєм

Відео
Поділитися
Як Північна Корея рятувалась від COVID: супутник зафіксував величезну стіну на кордоні з Китаєм © pixabay/thedigitalartist
Кім Чен Ин посилив охорону кордонів з Китаєм і Росією, перекривши маршрути для контрабандистів і перебіжчиків.

Для жителів КНДР північний кордон країни протягом тривалого часу надавала можливість доступу до зовнішньої інформації, торгові можливості та хороший варіант для тих, хто намагався втекти. Але коли пандемія коронавірусу охопила світ у 2020 році, режим Кім Чен Ина розпочав масові навчання з закриття своїх кордонів із Китаєм і Росією, перерізавши маршрути, якими курсують контрабандисти та перебіжчики, йдеться в дослідженні Reuters, агентство ділиться також відповідними мапами, де зафіксована побудова.

"Відтоді Пхеньян побудував сотні кілометрів нових або модернізованих прикордонних парканів, стін і постів охорони, як показують комерційні супутникові знімки, що дозволило йому зменшити потік інформації та товарів у країну, не дати іноземним елементам проникнути, а громадянам виїхати",  – йдеться в матеріалі про організовану ізоляцію. 

Масштаб проєкту видно на зображеннях, проаналізованих агентством Reuters та американським Інститутом міжнародних досліджень Міддлбері в Монтереї. Також журналісти зібрали свідчення семи перебіжчиків, активістів та інших осіб, знайомих з діяльністю на кордоні.

«Традиційний маршрут Північна Корея-Китай тепер фактично завершено, якщо ситуація не зміниться серйозно», — сказав містер Кім, південнокорейський пастор, який допомагав північнокорейцям перебігти. Він та інші, хто провадить цю делікатну роботу на кордоні, говорили на умовах часткової або повної анонімності, посилаючись на занепокоєння щодо своєї безпеки та бажання захистити свої мережі (інформації).

Лише 67 перебіжчиків потрапили до Південної Кореї минулого року порівняно з 1047 у 2019 році, свідчать офіційні дані. Ця цифра знижувалася ще до пандемії частково через посилення обмежень у Китаї.

Переповнені крематорії та лікарні: наприкінці минулого року ми розповідали, як COVID накрив китайські міста після скасування обмежень. 

//img.youtube.com/vi/yMltc1NAP_A/sddefault.jpg
//img.youtube.com/vi/yMltc1NAP_A/sddefault.jpg
"Деякі машини швидкої допомоги прямують до похоронних бюро. За словами одного співробітника, у крематорії Чжоучжоу печі горять понаднормово, оскільки працівники намагаються впоратися зі сплеском смертності за останній тиждень. Працівник похоронного салону підрахував, що нині спалюють від 20 до 30 тіл на день, до послаблення заходів щодо COVID-19 в його крематорії спалювали значно менше – від трьох до чотирьох", – йшлося в матеріалі. 
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі