Китайські військові кораблі провели навчання з бойовою стрільбою у західній частині Тихого океану — Reuters

Поділитися
Китайські військові кораблі провели навчання з бойовою стрільбою у західній частині Тихого океану — Reuters Фото ілюстративне
Пекін намагається демонструвати силу в більш віддалених водах.

Два китайські військові кораблі вирушили у західну частину Тихого океану для проведення навчань з бойовою стрільбою, невдовзі після того, як один китайський авіаносець повернувся з патрулювання в межах чергової демонстрації сили Пекіна у більш віддалених водах. Про це повідомляє Reuters.

Есмінець Dalian і фрегат з керованою ракетною зброєю Huangshan «нещодавно вирушили до невстановленого району західної частини Тихого океану і провели навчання з нападу і оборони», йдеться в заяві Південного командування Народно-визвольної армії Китаю.

«Спільні навчання в незнайомих і складних водах мають велике значення для вивчення меж ефективності нової техніки, перевірки практичного застосування нового методу ведення бойових дій», - заявив китайський офіцер, який проводив навчання.

Навчання в більш віддалених водах західної частини Тихого океану відбулися невдовзі після того, як китайська авіаносна група на чолі з авіаносцем Shandong цього місяця повернулася до свого порту базування після маршруту навколо Тайваню і в західну частину Тихого океану.

Китай модернізує свою армію, і його ракетні сили та військово-морський флот з новими кораблями, такими як надсучасні крейсери, викликають занепокоєння у США і союзників.

Крім того, Китай має досить багато військових кораблів. Аналітики вважають, що в майбутньому таких далеких морських подорожей буде все більше.

У березні перший десантний корабель Китаю Hainan разом із есмінцем, фрегатом і кораблем транспортування запасів завершили свої перші далекі морські навчання після 30-денного походу в Південно-Китайське море і західну частину Тихого океану.

Попри військове розширення Китаю, може пройти понад десять років, перш ніж він зможе створити реальну загрозу з боку авіаносців далеко від своїх берегів, вважають оборонні експерти.

Нещодавно китайський лідер Сі Цзіньпін повідомив, що готується до війни. Його уряд також оголосив про збільшення на 7,2% оборонного бюджету Китаю, який подвоївся за останнє десятиліття. Також Пекін оприлюднив нові закони про військову готовність.

Командувач Західного театру дій Народно-визвольної армії Китаю генерал Ван Хайцзян закликав до більшої інтеграції нових військових можливостей, в тому числі штучного інтелекту з традиційною тактикою ведення війни, перед будь-якою потенційною конфронтацією із Заходом. Китай шукатиме нові військові переваги, розширюючи потенціал у таких сферах, як штучний інтелект, інформаційні мережі, авіація і космос.

Поділитися
Дивіться спецтему: Протистояння США і Китаю
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі