ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР INTEL КРЕЙГ БАРРЕТТ: «ПОТРІБНО ВІДМОВИТИСЯ ВІД НАДІЇ НА НАФТУ Й ГАЗ. МАЙБУТНЄ ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ ПОВ’ЯЗАНЕ З ВИСОКИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ»

Поділитися
«Інформаційні технології — ще один природний ресурс. Вони надають чудову можливість для використ...

«Інформаційні технології — ще один природний ресурс. Вони надають чудову можливість для використання талантів і творчих здібностей ваших громадян», — сказав Крейг Барретт під час свого чергового візиту до Москви минулого тижня. Високотехнологічні, у динамічному розвитку ринки країн СНД, як і раніше, дуже цікавлять світових електронних велетнів. Зокрема й Intel, одного з найбільших світових виробників і розроблювачів мікропроцесорів. При цьому компанія інвестує сьогодні не лише в торгівлю і просування, а й в освіту. Формуючи таким чином майбутніх споживачів своєї продукції, котрі з дитинства звикли жити у цифровому світі.

«Я не політик, але якби очолював якусь країну, то приділяв би велику увагу таким питанням, як навчання, інвестиції в ІТ і розвиток інфраструктури», — зазначив виконавчий директор Intel у своєму виступі перед журналістами та представниками ІТ-громадськості під час бізнес-форуму 17 червня. «Це ті три кити, на яких тримається розвиток ІТ. Основну увагу я приділив би питанням «ранньої» ІТ-освіти, намагався б багато інвестувати в розвиток інтернет-технологій». Як приклад, Крейг Барретт повідомив, що лише протягом 2004 року Intel планує підготувати 50 тис. російських учителів для викладання ІТ у школі. За словами керівника компанії, сьогодні країни, котрі вважаються такими, що розвиваються, приміром Індія і Китай, відіграють на світовій арені дедалі помітнішу роль саме завдяки розвитку в них нових технологій, зокрема ІТ-освіти. Про це Барретт збирався говорити й на зустрічах із деякими членами російського уряду, запланованих на той самий день.

Як відомо, сьогодні Intel є одним із основних розроблювачів стандартів бездротової передачі даних IEEE. Перспективам їх розвитку також приділялася значна увага на бізнес-форумі. При цьому К.Барретт навів і досить ненову тезу про те, що в Росії й інших країнах СНД немає застарілої телекомунікаційної та обчислювальної інфраструктури, до якої прив’язана більшість західних підприємств, а тому вони можуть розпочати її розвиток із нуля і за найоптимальнішим сценарієм — зокрема із застосуванням таких бездротових технологій, як Wi-Fi чи WiMAX.

Виконавчий директор корпорації Intel вважає: перехід на бездротові широкосмугові технології дозволить Росії істотно розширити доступ до Інтернету по всій країні при одночасному зниженні собівартості під’єднання. У зв’язку з цим Барретт закликав керівників владних структур перейти до ліберальнішого регулювання радіочастотного спектра, що сприятиме поширенню бездротових широкосмугових технологій.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі