ФОРУМ INTEL: ПЕРШИЙ МЛИНЕЦЬ

Поділитися
Другого жовтня в Москві відбувся Форум Intel для розробників (Intel Developer Forum) — перший на території регіону, що об’єднує країни Східної Європи, Близького Сходу й Африки...

Другого жовтня в Москві відбувся Форум Intel для розробників (Intel Developer Forum) — перший на території регіону, що об’єднує країни Східної Європи, Близького Сходу й Африки.

На думку першого заступника міністра РФ з питань зв’язку й інформатизації Бориса Антонюка, що виступав на форумі, програми, які компанія Intel проводить у Росії, є одним із найважливіших напрямів здійснення Федеральної цільової програми «Електронна Росія».

Головний виконавчий директор компанії Intel Крейг Баррет відзначив роль інформаційних технологій у сучасній економіці і підкреслив: Росія, з традиційно високою якістю вищої освіти, має всі шанси стати світовим лідером у галузі високих технологій.

У рамках виступу Крейга Баррета працівники російського підрозділу Intel продемонстрували можливості сучасного персонального комп’ютера в галузі комп’ютерної графіки. З допомогою цифрової відеокамери вони зняли кілька кадрів у московському Кремлі, потім з допомогою загальнодоступного програмного забезпечення з відзнятого матеріалу створили тривимірне оточення, куди помістили віртуальних велосипедистів. У ролі одного з учасників велогонки виступав сам Крейг Баррет — його фотографію оцифрували й за допомогою спеціального ПО вставили у відеокліп. Раніше таку технологію можна було зреалізувати лише на дорогих професійних графічних станціях.

Попри те, що Україна входить у регіон, для представників якого проводився форум, українських розробників серед організаторів і основних експонентів не спостерігалося (як пасивні учасники вони все-таки були присутні). Запитання про стратегію Intel стосовно України, адресовані на прес-конференції представникам компанії, також не засвідчили їхнього особливого зацікавлення нашою країною: відповіді мали дипломатично уникливий характер. Таким чином, хоч Україна й не поступається Росії за науково-технічним потенціалом, кількісними та якісними показниками щодо підготовки кадрів (згідно з недавно опублікованою статистикою в Україні є 23 тисячі сертифікованих програмістів проти 65 тисяч у Росії, що цілком відповідає співвідношенню населення наших країн), через нижчу динамічність та прозорість інформаційного сектора економіки вона ризикує опинитися на задвірках інформатизації країн СНД.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі