Сучасна економіка, заснована на збільшенні споживання і максимізації прибутку, з кризи вже не вийде, вважає кандидат економічних наук Костянтин Двойних.
«Це означає, що, незалежно від бажань політичної і ділової еліти, світ чекає перехід на абсолютно інші принципи економічного життя», — відзначив він у своїй статті для «Дзеркала тижня».
У таких умовах «економічна пам’ять», тобто підсвідома оцінка людьми вартості власної праці, стане головним об’єктом стратегічного інвестування, впевнений експерт. Водночас те обнулення економічної пам'яті, що відбувається сьогодні, ліквідовує головну причину економічної діяльності, пояснив він.
«Сьогодні таке обнулення спостерігається у вигляді змін психіки мільярдів людей, соціальним проявом чого є глобальна економічна криза», — підкреслив Костянтин Двойних.
На його думку, важливо усвідомити, що вже сьогодні економічна діяльність багато в чому обумовлена маловивченими чинниками абсолютно нового типу.
«А після 2012 року навіть окремі елементи відомих економічних закономірностей зникнуть з господарської практики», — впевнений експерт.
Докладніше читайте в статті Костянтина Двойних «2012 рік: інвестиція в кінці цивілізації?» свіжому номері «ДТ».