UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Київському теруправлінні призначено 16 співробітників ДБР

Службовці отримали посади після участі у конкурсі.

У Києві у середу, 24 жовтня, відбулася урочиста церемонія призначення на посади перших 16 державних службовців і керівників слідчих і оперативних відділів столичного Територіального управління Державного бюро розслідувань ( ДБР), повідомляє прес-служба відомства на сторінці в Facebook. Переможці конкурсу урочисто склали присягу державного службовця.

"Ви – кращі з кращих, бо на кожну вашу посаду претендували від 5 до 15 кандидатів. Серед вас є як ті, хто прийшов з інших правоохоронних органів, так і люди, які досі ніколи не працювали у державних органах… На вас покладається непросте завдання – розпочати роботу Територіального управління у місті Києві", – наголосив в. о. директора Територіального управління ДБР у Києві Олександр Мельников.

Загалом до штату центрального апарату Держбюро розслідувань увійдуть 114 осіб. Конкурс на перші 65 посад у ДБР тривав з квітня поточного року, за його результатами обрано 54 переможця: двох заступників директора теруправління, вісьмох керівників слідчих і оперативних відділів, 30 слідчих, одного спеціаліста слідчого відділу та 13 державних службовців.

"Всі переможці проходять психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу, а слідчі та переможці на керівні посади – спеціальну перевірку органами державної влади", - нагадують у відомстві.

Нагадаємо, 18 липня зовнішня комісія завершила конкурс на заняття керівних посад у Держбюро розслідувань. Очільник ДБР Роман Труба звернувся до директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника з проханням провести перевірку 27 кандидатів на керівні посади в ДБР, рекомендовані до призначення після проведення конкурсу.

28 серпня Роман Труба відмовив зовнішній комісії у розгляді питання про призначення на посади 27 переможців конкурсу. Причина відмови – знищення результатів психофізіологічного дослідження, які мали бути передані до ДБР.

Згодом він заявив про те, що не виключає, що зовнішня комісія може оголосити новий конкурс на 27 керівних посад, якщо не запропонує йому результатів психофізіологічного дослідження з використанням поліграфа до конкурсантів.

Докладніше про проблеми із запуском роботи Державного бюро розслідувань та їх причини читайте в матеріалі Олександра Лємєнова "ДБР: повчальна історія українського Роккі" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".