Формула-1: Феттель знову залишив позаду Алонсо, здобувши у перемогу у нічних перегонах у Сінгапурі

Німецький гонщик став набагато ближчим до перемоги в чемпіонаті-2013, знову залишивши не при справах головного конкурента з "Феррарі".

Гонщик команди "Ред Булл" Себастьян Феттель виграв Гран-прі Сінгапуру, здобувши третю поспіль перемогу у чемпіонаті світу з перегонів серії Формула-1.

Німецький пілот, який стартував з першої позиції, повністю контролював хід перегонів і впевнено фінішував на самоті. Слідом за ним через півхвилини (!) до фінішу прийшов і головний конкурент у боротьбі за четверте чемпіонство, іспанець Фернандо Алонсо. Третім став гонщик "Лотуса" Кімі Райкконен, який з наступного сезону буде виступати разом з Алонсо у "Феррарі".

В особистому заліку у Феттеля тепер 247 очок, в Алонсо - 187, третім став Льюїс Хемілтон (151) з команди "Мерседес". Завдання для Алонсо наздогнати Феттеля ускладнилося: у календарі сезону залишилося шість перегонів, і будь-яка осічка іспанця призведе до спільного успіху німця.

"Початок перегонів вийшов складним. Ніко Росберг стартував краще за мене, але, на щастя, він поїхав за більш широкою траєкторією, і мені вдалося відіграти позицію, що було важливо. Моя автівка працювала чудово, тому мені було приємно виступати на цій трасі", - сказав переможець журналістам, коментуючи черговий успіх.

Зазначимо, що сінгапурський етап - єдиний в календарі чемпіонату світу, який проходить в нічний час.

Гран-прі Сінгапуру. Сінгапур. 61 коло по 5073 м.

Sahara Force India F1 Team 36

Кубок Конструкторів. 1. Ред Булл - 377 очок. 2. Феррарі - 274. 3. Мерседес - 267. 4. Лотус - 206...

Зазначимо, що після фінішу перегонів на трасі стався кумедний епізод: Алонсо підвіз Веббера на своєму боліді, який за мить до цього завершив виступ через поломку - обидва пілоти за цей трюк були попереджені, а Марк втратив десять місць на старті Гран Прі Кореї - для нього це третє попередження.