"Донбас" розгромив "Амур", здобувши першу результативну перемогу за шість матчів

Донецька команда впевнено здолала гостей із Хабаровська, потішивши глядачів кількома красивими епізодами.

Донецький "Донбас" на своєму льоду розгромив 5:1 хабаровський "Амур", здобувши першу результативну перемогу за шість матчів.

Раніше донеччани перегравали суперників, забиваючи два голи, а останній виграш зі значною кількістю закинутих шайб датується 13 жовтня - тоді у Мінську "червоно-чорні" обіграли місцевий "Динамо".

Таким чином, у регулярному чемпіонаті Континентальної хокейної ліги "Донбас" посідає 4-те місце у турнірній таблиці Західної конференції, як і раніше, поступаючись СКА, а також московському і київському "Динамо".

У поєдинку з "Амуром" підопічні Андрія Назарова були сповнені бажання потішити своїх глядачів не тільки черговою перемогою, але і закинутими шайбами - адже у хокеї цей компонент є одним з найважливіших у формуванні видовищності. Втім, рахунок відкрили гості - вже на 4-й хвилині матчу. Однак донеччани проявили справжню міць в атакуючих діях і на перерву команди йшли при рахунку 2:1 на їхню користь.

Потім в української команди не виникало проблем у боротьбі з досвідченим колективом - відзначившись по одній шайбі у двох наступних періодах, вони здобули 13-ту перемогу в сезоні.

"Донбас" (Донецьк) - "Амур" (Хабаровськ) - 5:1 (3:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1. Степанов (Шишканов) - 03:34, 1:1. Недорост - 07:51, 2:1. Віртанен (Лайне, Бартуліс) - 09:03-більш., 3:1. Якуценя (Лайне) - 17:06, 4:1. Пігановіч (Морозов, Торяник) - 25:13, 5:1. Кашпар (Вілсон) - 48:04.

"Донбас": 49.Лейтон, 5.Вілсон - 37.Подхрадскі, 92.Лайне - 26.Федотенко - 15.Віртанен, 27.Коларж - 77.Пігановіч, 63.Дадонов - 14.Недорост - 55.Анісін, 7.Бартуліс - 51.Разін, 28.Якуценя - 16.Робітайл - 22.Кашпар, 88.Торяник - 44.Варламов - 95.Морозов, 4.Сильницький.

"Амур": 60.Ярвінен. 18.Логінов - 2.Різ, 88.Петружалек - 19.Коротков - 13.Муршак. 8.В.Логінов - 77.Білалов, 61.Степанов - 93.Крюков - 14.Тарасов. 89.Теряєв - 55.Биков, 21.Лугін - 51.Литовченко - 79.Климчук. 24.Сальсідо - 73.Смуров - 27.Шишканов. 5.Єжов.

Кидки: 27 - 35

Штраф: 8 - 4.

Наступний матч "Донбас" проведе 1 листопада в Донецьку проти новосибірського "Сибіру". !zn

На старті 22-го чемпіонату України з хокею "Білий Барс" двічі обіграв "Компаньйон"