За статистикою ООН до 2050 року в містах буде жити 68 відсотків населення світу

Поділитися
За статистикою ООН до 2050 року в містах буде жити 68 відсотків населення світу
Найбільший приріст міського населення очікується в містах Азії і Африки.

Більше двох третин світового населення сконцентрується в містах до 2050 року, йдеться в дослідженні ООН, повідомляє Deutsche Welle.

Урбанізація та загальне зростання чисельності населення в світі додасть містам ще 2,5 мільярда жителів до 2050 року, прогнозують в ООН. У містах буде жити 68 відсотків населення світу.

Майже 90 відсотків цього зростання припаде на країни Азії та Африки, де зараз проживає майже 90 відсотків сільського населення світу. при цьому 35 відсотків сукупного зростання міського населення припаде на три країни: Індію з очікуваним приростом 416 млн чоловік, Китай (255 млн) і Нігерію (189 млн).

Зараз же найбільш урбанізованими регіонами світу є Північна Америка (82 відсотка міського населення), Латинська Америка і Кариби (81 відсоток), а також Європа (74 відсотки). Рівень урбанізації в Азії дещо нижче і складає 50 відсотків. В Африці в містах проживає 43 відсотки населення континенту.

За даними ООН, з 1950 року до 2018 міське населення світу зросло з 751 мільйона до 4,2 мільярда чоловік.

ООН нарахувала мільярд жителів нетрів. Більш 1,5 мільярда людей позбавлені доступу до адекватного житла.

Раніше в ООН відзначали, що близько 760 мільйонів людей у всьому світі живуть за межею бідності, тобто не більше, ніж на 1,9 доларів в день.

На саміті ООН у вересні 2015 року були прийняті 17 Цілей сталого розвитку до 2030 року, одна з яких – повне викорінення бідності.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі