За даними ООН 60% працівників у всьому світі влаштовані неофіційно

Поділитися
За даними ООН 60% працівників у всьому світі влаштовані неофіційно В галузі сільського господарства неофіційно працюють понад 90% працівників цього сектору © Андрій Товстиженко, DT.UA
На країни, що розвиваються, припадає 93% неофіційних працівників.

За даними ООН, два мільярда людей, а це 60% працюючого населення у всьому світі, офіційно не влаштовані на роботу. Про це повідомляється в доповіді Міжнародної організації праці на сайті організації.

Повідомляється, що більшість неофіційно влаштованих працівників не мають соціальних гарантій і нормальних умов праці.

Доповідь МОП базується на показниках з більш ніж 100 держав. За даними дослідження, найвищий відсоток людей, які працюють неофіційно, припадає на країни, що розвиваються, - це 93%. В Африці неформально працюють майже 86% працюючих людей, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також в арабських державах це число становить приблизно 68%, в Північній і Південній Америках - 40%, а в Європі та Центральній Азії - 25%.

Тривожні показники виявлені в області сільського господарства: неофіційно працюють понад 90% працівників цього сектора. В інших сферах діяльності на неформальну економіку припадає половина робочих місць.

У людей, які проживають у сільській місцевості, ймовірність бути найнятим неофіційно в два рази вище, ніж у жителів міста.

Чоловіки влаштовуються на роботу неофіційно на 5% частіше, ніж жінки. Однак права жінок, що працюють неформально, ущемляються більшою мірою.

Автори доповіді відзначають, що для компаній і підприємств неофіційне працевлаштування обертається низькою продуктивністю.

Ключовим фактором, що впливає на неофіційне працевлаштування, є рівень освіти. Люди з середньою або середньо-спеціальною освітою рідше ризикують потрапити на неофіційний ринок праці порівняно з тими, хто не отримав освіти, або закінчив лише початкову школу.

Бідність визнана як причиною, так і наслідком неофіційного працевлаштування.

"Доповідь показала, що бідні люди частіше працевлаштовуються неформально, при цьому від бідності частіше страждають люди, що працюють неофіційно", - повідомляють автори документа.

Експерти наполягають на тому, що перехід до формальній економіці та офіційного працевлаштування - необхідна умова гідної роботи і сталого розвитку.

Щодня у всьому світі помирають близько семи тисяч немовлят – ООН. У 2016 році у всьому світі померло 2,6 млн новонароджених, або 7 тис. дітей щодня. Основна причина дитячої смертності – бідність.

Раніше в ООН повідомляли, що в усьому світі кількість людей, які голодують, вже досягло 815 мільйонів чоловік.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі