ЄС вжив заходів по відновленню платоспроможності Греції

Поділитися
ЄС вжив заходів по відновленню платоспроможності Греції ЄС знову допоможе Греції © European Parliament / Flickr
Комплекс заходів повинен допомогти Афінам вибратися з боргової ями.

Міністри фінансів країн-членів ЄС схвалили низку заходів, покликаних допомогти Греції впоратися з зростанням відсотків за кредитами.

Серед вищевказаних заходів, зокрема, продовження термінів по виплаті частини боргів. Як повідомив комісар ЄС з економічних та монетарних питань П'єр Московічі, досягнута домовленість буде мати "вирішальне значення для здатності Греції обслуговувати свої борги".

На думку директора Європейського стабілізаційного фонду (ESM) Клаус Реглінг (Klaus Regling), досягнуті домовленості є "важливим кроком до поліпшення здатності Греції обслуговувати свої борги". За оцінками ЄС, у разі реалізації даних заходів і подальших реформ загальний борг Греції до 2060 року може скоротитися на 20% до ВВП. Зараз борги Греції становлять 315 мільярдів євро, або 180% ВВП, передає Deutsche Welle (Російська редакція).

У середині 2015 року країни ЄС виділили Греції третю програму допомоги в розмірі 86 мільярдів євро. У травні 2016 року міністри фінансів погодилися на короткий час звільнити Афіни від сплати відсотків.

Раніше в жовтні ESM схвалив перерахування Греції чергового траншу кредиту у розмірі 2,8 мільярда євро. Рада директорів фонду прийняла це рішення на підставі того, що Афіни демонструють прогрес у проведенні необхідних реформ.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі