Для відвідування Ізраїлю іноземцям потрібно буде пред'явити негативний результат на COVID-19, повідомили в Посольстві України в Ізраїлі.
Згідно з оновленим порядком в'їзду іноземців в країну в період пандемії, з 7 квітня іноземні громадяни, які бажають в'їхати в Ізраїль, повинні заздалегідь подати заявку на в'їзд в ізраїльській дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця або Управління з питань народонаселення та імміграції.
Нові правила відвідування Ізраїлю включають:
- негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до прибуття в Ізраїль;
- додатковий ПЛР-тест - вимога, яке поширюється також на тих, хто має сертифікат про вакцинацію від ковіда або документ про одужання від захворювання;
- діючий медичний страховий поліс, що покриває витрати в разі захворювання COVID-19;
- декларація, заповнена не більше ніж за добу до рейсу із зазначенням інформації про місце самоізоляції в країні;
- самоізоляція для всіх міжнародних пасажирів в певному державою перебування приміщенні (мотель), тривалістю 14 днів або 10 днів (за умови, якщо пасажир матиме два ПЛР-тесту.
Особи, які мають довідку про вакцинацію від COVID-19 в Ізраїлі або довідку про одужання від COVID-19, не будуть підлягати самоізоляції.
Медична декларація, дозвіл на в'їзд в країну, результати тесту на COVID-19 і інші документи потрібно роздрукувати і мати при собі для пред'явлення компетентним органам Ізраїлю.
Також, згідно з новими правилами в'їзду в Ізраїль, мандрівники, які хворі COVID-19, не допускаються в літак.
Іноземець, який в'їжджає до Ізраїлю (який вилікувався від COVID-19 або пройшов вакцинацію) повинен виконувати вимоги Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, включаючи серологічний тест і електронний браслет (фінансується за рахунок іноземця).
Іноземцю, який покине територію Ізраїлю до закінчення встановленого терміну самоізоляції без спеціального дозволу, наступний в'їзд в країну буде заборонений.
Згідно з нещодавнім дослідженням, імунітет, який з'являється в організмі пацієнтів після того, як вони перехворіли "старої" формою ковіда стійкий також до нових штамів захворювання. Про це повідомляла прес-служба Національного інституту алергії та інфекційних захворювань (NIAID), що входить до складу Національного інституту охорони здоров'я США.
В ході дослідження були проаналізовані зразки крові 30 осіб, які перенесли ковід до того часу, коли почали виявляти нові штами хвороби. Дані експерименту відзначили стійкість Т-клітини CD8 + до мутованих варіантів хвороби, які виявили в Великобританії, ПАР і Бразилії.