Аналітики зазначають, що в цілому "Ісламську державу" не було повністю переможено, "але її сили в Сирії та Іраку набагато стали слабкішими, ніж п'ять місяців назад".
"Москва втрутилася в Сирію, щоб отримати поступки з питань, в інших регіонах; було це успішним ходом покаже досягнення мирної угоди", - йдеться у звіті компанії.
Також експерти підкреслили, що виведення російських військ з Сирії 15 березня - в той же день, коли почнуться мирні переговори в Женеві - може активізувати прорив на переговорах. "Необхідно слідкувати за будь-якими ознаками майбутньої угоди, і вказівками Євросоюзу, які можуть натякнути на потенційно велику угоду", - сказано в повідомленні.
Напередодні російський президент Володимир Путін оголосив про виведення російських військ з Сирії. Проте, агентство Reuters з посиланням на двох американських чиновників повідомило, що США не бачать ознак підготовки Росії до виведення військ з Сирії.
За даними спостерігачів з Syrian Observatory for Human Rights, під час російських бомбардувань загинули близько 1700 мирних жителів.
26 лютого Рада Безпеки ООН одноголосно підтримав резолюцію про перемир'я в Сирії. Пізніше стало відомо, що перемир'я в Сирії ознаменувався вибухом, є загиблі. Інцидент стався на кордоні з Туреччиною.
РФ і США запропонували сторонам конфлікту в Сирії припинити бойові дії з 27 лютого. Сирійська опозиція повідомила, що приймає угоду про перемир'я, але за умови дотримання низки гуманітарних вимог. Президент Асад, у свою чергу, призначив парламентські вибори в Сирії на 13 квітня.