Велика Британія оголосить про плани створення цифрового кордону: що це значить

Поділитися
Велика Британія оголосить про плани створення цифрового кордону: що це значить
У країні планують запровадити бальну міграційну систему.

Міністр внутрішніх справ Пріті Пател заявила в неділю, що Велика Британія оголосить про плани «повністю цифрового кордону», включаючи введення електронного дозволу на в'їзд в американському стилі для попередньої перевірки мандрівників до Великої Британії.

Міністр оголосить про плани в парламенті в понеділок в рамках більш широкої перебудови імміграційної системи країни, яка також включатиме введення бальної міграційної системи, повідомляє AFP.

«Наш новий повністю цифровий кордон дасть можливість підраховувати людей, що в'їжджають і виїжджають з країни, що дає нам контроль над тим, хто приїжджає до Великої Британії», - йдеться в заяві Патель.

«Наш новий підхід полегшить виявлення потенційних загроз до того, як вони досягнуть кордону», - додала вона.

Жорсткість імміграційних правил і забезпечення безпеки кордонів були ключовими обіцянками таких людей, як Патель і прем'єр-міністра Бориса Джонсона, які виступали за вихід з ЄС на британському референдумі 2016 року за Брексіту.

Відповідно до нових планів, які будуть оприлюднені в понеділок, Патель має намір оголосити, що люди, які приїжджають до Великої Британії без візи або імміграційного статусу, повинні будуть подати заявку на отримання електронного дозволу на поїздку в американському стилі (ETA).

Міністерство внутрішніх справ очікує, що щорічно буде оброблятися близько 30 мільйонів заявок на ETA.

«Те, що я представляю і пропоную завтра, - це нова легальна міграційна і прикордонна стратегія..., яка заснована на цифровізації наших кордонів, але також і на спрощенні наших імміграційних законів», - сказала Патель Sky News в неділю.

«Я представляю новий закон про кордон, який надійде в парламент в наступному місяці, і в ньому ми будемо конкретно припиняти і вирішувати проблеми, пов'язані з нелегальною міграцією», - додала вона.

«У нас будуть не тільки більш суворі перевірки, у нас вже є дуже, дуже важливі операції правоохоронних органів, що проводяться у Франції, в Бельгії... і ми дійсно переслідуємо і заарештовуємо контрабандистів».

У минулому році близько 8 500 осіб прибули до Великої Британії, здійснивши небезпечний перехід через Ла-Манш, один з найжвавіших судноплавних шляхів в світі, на невеликих човнах.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі