Вчені з'ясували, як жорсткі заходи економії завдають шкоди здоров'ю людей

Поділитися
Вчені з'ясували, як жорсткі заходи економії завдають шкоди здоров'ю людей Понад 5 мільйонів американців втратили доступ до охорони здоров'я за час останньої рецесії
Жорсткі заходи економії завдають нищівної шкоди здоров'ю жителів Європи і Північної Америки, штовхаючи їх до самогубств, викликаючи депресію та інфекційні захворювання.

Фахівець у галузі політичної економії Оксфордського університету Девід Стаклер і помічник професора медицини і епідеміолог Стенфордського університету Санжей Басу після десяти років досліджень дійшла висновку про те, що жорсткі заходи економії завдають серйозної шкоди здоров'ю.

В їх книзі, яка має бути опублікована на цьому тижні, йдеться про те, що під час "Великої Рецесії" і жорстких заходів економії в Європі і Північній Америці мали місце понад 10 тис. самогубств і майже мільйон випадків важкої депресії.

У Греції такі заходи, як скорочення бюджетів, спрямовані на запобігання поширення ВІЛ-захворювань, збіглися зі зростанням кількості інфікованих цим вірусом, що призводить до СНІДу, більш ніж на 200% з 2011 року, що було частково зумовлено зростанням вживання наркотиків на тлі 50%-го безробіття серед молоді.

Греція також перенесла перший за багато десятиліть спалах малярії через скорочення фінансування відповідних програм.

Понад 5 мільйонів американців втратили доступ до охорони здоров'я за час останньої рецесії, а у великої Британії скорочення бюджету залишило бездомними близько 10 тис. сімей.

"Нашим політикам необхідно брати до уваги серйозні - і в ряді випадків глибокі наслідки для здоров'я людей тих або інших економічних рішень", - вважає Девід Стаклер, старший дослідник Оксфордського університету і співавтор книги The Body Economic: Why Austerity Kills ("Економіка тіла: чому жорсткі заходи економії вбивають"). !zn

Читайте також:

Греція буде продавати урядові будівлі на інтернет-аукціоні

Меркель спростувала дані про те, що німці в три рази бідніші кіпріотів

Жителі Європи їдуть у пошуках кращого життя в країни, що розвиваються

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі