В Азербайджані обмежили доступ до соціальних мереж і мессенджерів

Поділитися
В Азербайджані обмежили доступ до соціальних мереж і мессенджерів
Під обмеження потрапили Facebook, WhatsApp, YouTube, Instagram, а також TikTok, Twitter і деякі інші платформи.

В Азербайджані обмежили доступ до соціальних мереж, мессенджерів і відеохостингів на тлі загострення конфлікту в Нагірному Карабасі, передає сервіс NetBlocks.org, який відстежує блокування світових інтернет-платформ.

За повідомленням ЗМІ, заблоковані соцмережі залишаються доступні через VPN, але дані сервіси не користуються популярністю серед жителів Азербайджану. Доступ обмежили не до всіх соцмереж. Так, роботу продовжує «ВКонтакте».

Влада Азербайджану змогла точково заблокувати соцмережі і не порушити роботу всієї мережі, оскільки в країні існують лише три провайдера. Крім того, економіка і адміністративні функції республіки не залежать від інформаційного інтернет-фону, що виключає «ризики фатальних наслідків», повідомляє джерело.

Нагадаємо, вранці 27 вересня карабахський конфлікт спалахнув з новою силою. Сторони конфлікту - Вірменія і Азербайджан - звинуватили один одного в наступальних діях і ракетний обстріл житлових кварталів в регіоні Арцах (нинішній Нагорний Карабах і прилеглі території).

Обидві держави оголосили військовий стан, а Вірменія - ще і загальну мобілізацію.

Конфлікт між Азербайджаном і Вірменією почався через Нагірний Карабах в 1988 році, коли населена переважно вірменами Нагірно-Карабахська автономна область заявила про вихід з Азербайджанської РСР. Нагорний Карабах і сім прилеглих до нього районів - 20% території Азербайджану - знаходяться під окупацією збройних сил Вірменії. У травні 1994 року сторони досягли режиму припинення вогню. Територіальний конфлікт не врегульовано до сих пір.

Баку почав наступ в Нагірному Карабасі, прагнучи відновити суверенітет над регіоном. Найближчі дні покажуть, чи вдасться Азербайджану досягти своєї мети. Поки ж азербайджанська армія взяла під контроль шість населених пунктів регіону і кілька стратегічних висот в зоні конфлікту. Про те, що відбувається в Нагірному Карабасі, читайте в статті Володимира Кравченка «Осіннє загострення».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі