Уряд Норвегії йде у відставку

13 жовтня, 2021, 05:42 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Напередодні чинний прем'єр-міністр країни Ерне Сульберг визнала поразку Консервативної партії, яка керувала країною протягом восьми років, і привітала з перемогою на парламентських виборах Робочу партію на чолі з Йонасом Гара Стере.

Уряд Норвегії йде у відставку

Прем'єр-міністр Норвегії Солберг сказала, що її уряд подасть заяву про дозвіл про відставку на засіданні Державної ради в Королівському палаці, повідомляється на сайті уряду.

"Парламентські вибори 13 вересня 2021 привели до створення парламентської основи для формування нового уряду. Тому я подаю заяву про дозвіл мого уряду подати у відставку", - йдеться в заяві Солберг.

Вона додала, що буде рекомендувати королю Норвегії звернутися до лідера Лейбористської партії Йонаса Гар Стере дорученням сформувати новий Кабінет міністрів, оскільки він є кандидатом в прем'єр-міністри від двох партій, готових сформувати уряд.

Читайте також: Норвегія закликає Росію знизити напругу на кордоні з Україною

Related video

Напередодні на парламентських виборах в Норвегії перемогла Робоча партія - діючий прем'єр визнала поразку.

Підготував/ла : Юлія Абрамова
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК