Понад 400 осіб заарештовано у Венесуелі в ході чергових "голодних бунтів", які влада кваліфікує як мародерство. Люди вриваються в магазини і насильно забирають продукти, виправдовуючи це тим, що їм нічого їсти. За кілька тижнів заворушень в тисняві загинули 4 людини.
Опозиція Венесуели звинувачує в ситуації президента країни Ніколаса Мадуро і збирає підписи для референдуму про відставку голови держави.
Економічна криза, що охопила Венесуели в останні роки, викликано проблемами в енергетиці. Із-за тривалої посухи гідроелектростанції не можуть працювати на повну потужність. Криза супроводжується сильною інфляцією, безробіттям і нестачею товарів, в тому числі і першої необхідності, і їжі. До недавнього часу багато представників бюджетної сфери працювали за скороченою схеми – 2 дні в тиждень. У школах введений скорочений навчальний тиждень - з понеділка по четвер. Зростання цін у квітні становив у країні 181%, при цьому жителі країни змушені відвідувати магазини за розкладом.
У січні 2016 року уряд країни запровадив надзвичайний стан у зв'язку із загостренням економічної кризи і стрімким зростанням інфляції. У березні президент Венесуели Ніколас Мадуро підписав указ, згідно якому в країні на 60 днів продовжується надзвичайний економічний стан.